шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion [X96v112]

Конфігурації і ціни 256Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v112) за ціною від 182423 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming X96 Zion

Модифікації Artline Gaming X96 Zion 24
Характеристики [X96v112]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.4 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5080
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  170000 грн.    до  195000 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v83
від 189 860 грн.
Artline Gaming X89 O...
X89WHITEv14
від 175 031 грн.
X89WHITEv22
X89WHITEv18
від 181 940 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v87
від 183 434 грн.
Artline Silent SL8
SL8v31
Artline Overlord ANO...
ANOMALYv107
від 180 708 грн.
Artline Gaming X96 Z...
X96v110
від 185 372 грн.
X96v109
від 178 727 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v81
від 186 119 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9415
від 167 104 грн.
ANOMALYv109
від 187 617 грн.
X96v113
від 189 110 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9418
від 164 271 грн.
X96v111
від 176 000 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v100
від 188 099 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v75
від 192 323 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v113
від 192 439 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v85
від 192 806 грн.
Artline Gaming X85 O...
X85WHITEv52
від 171 290 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9427
від 170 617 грн.
X89WHITEv14W in
від 180 707 грн.
X89WHITEv22W in
Artline Overlord GT502
T502v114
від 188 363 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v76
від 176 966 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v98
від 191 312 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9424
від 162 490 грн.
X96v112Win
Artline Overlord GT502
GT502v104
від 192 542 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v72
від 174 503 грн.

від 182 423  до 183 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v112) X96v112
Artline.ua (Київ)
182 424 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v112)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v112) X96v112
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X96 (X96v112) X96v112
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v112) X96v112
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v112) X96v112
icom.net.ua (Київ)
182 423 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v112)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X96 (X96v112)
MTA.ua (Київ)
183 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X96 (X96v112) x96v112
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v112)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X96v112, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v112). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v112) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія