шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion [X96v113Win]

Конфігурації і ціни 256Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v113Win) за ціною від 194786 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming X96 Zion

Модифікації Artline Gaming X96 Zion 24
Характеристики [X96v113Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5080
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  180000 грн.    до  210000 грн.
Artline Gaming X89 O...
X89WHITEv18W in
від 187 616 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v73Win
від 202 223 грн.
Artline Gaming X96 Z...
X96v115Win
від 208 118 грн.
X96v110Win
від 191 090 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v83Win
від 195 536 грн.
X96v112Win
від 188 099 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v81Win
від 191 840 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v75Win
від 197 999 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v113Win
від 198 263 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v85Win
від 198 482 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v87Win
від 189 110 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v102Win
від 200 726 грн.
X96v109Win
від 184 403 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9428
від 176 980 грн.
X96v111Win
від 181 676 грн.
X89WHITEv14W in
від 180 707 грн.
X89WHITEv22W in
Artline Overlord GT502
GT502v72Win
від 180 224 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v114Win
від 194 039 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v100Win
від 193 775 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v73
від 196 502 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v98Win
від 197 029 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v104Win
Artline Silent SL8
SL8v31Win
від 190 343 грн.
X96v113
X96v115
від 202 442 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v106Win
від 153 252 грн.
Artline Silent SL8
SL8v31
від 183 434 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v76Win
від 182 687 грн.
X89WHITEv18
від 181 940 грн.

від 194 786  до 195 899 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v113Win) X96v113Win
Artline.ua (Київ)
194 787 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v113Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home Black (X96v113Win) X96v113Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X96 Windows 11 Home (X96v113Win) X96v113Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v113Win) X96v113Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v113Win) X96v113Win
icom.net.ua (Київ)
194 786 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v113Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v113Win)
MTA.ua (Київ)
195 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X96 (X96v113Win) x96v113win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v113Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X96v113Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v113Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v113Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія