шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion [X98v78]

Конфігурації і ціни 225Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion (X98v78) за ціною від 269939 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming X98 Zion

Модифікації Artline Gaming X98 Zion 24
Характеристики [X98v78]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5090
Об'єм відеопам'яті
32 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
1200 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  250000 грн.    до  290000 грн.
Artline Gaming X98 Z...
X98v74
від 272 402 грн.
Artline Gaming X98 M...
X98v77
від 265 496 грн.
X98v76
від 279 311 грн.
X98v75
від 258 542 грн.
X98v79
від 256 079 грн.
X98v81
від 262 283 грн.
X98v83
від 269 192 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9472
від 250 450 грн.
X98v80
від 276 098 грн.
Artline Overlord X99...
X99v92
від 283 535 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9463
від 243 947 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9469
від 242 105 грн.
X98v75Win
від 264 263 грн.
X98v77Win
від 271 172 грн.
X98v74Win
від 278 078 грн.
X98v79Win
від 261 755 грн.
X98v78Win
від 275 615 грн.
X98v76Win
від 285 032 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9456
від 244 682 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9455
від 243 679 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9474
від 258 706 грн.
X98v81Win
від 267 959 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9473
від 256 985 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9471
від 255 003 грн.
X98v83Win
від 274 868 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9465
від 252 203 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9464
від 250 482 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9470
від 248 641 грн.
X98v80Win
від 281 774 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9294
від 248 066 грн.

від 269 939  до 271 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v78) X98v78
Artline.ua (Київ)
269 940 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v78) X98v78
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X98 (X98v78) X98v78
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v78)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v78) X98v78
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v78) X98v78
icom.net.ua (Київ)
269 939 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X98 (X98v78)
MTA.ua (Київ)
271 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X98 (X98v78) x98v78
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v78)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X98v78, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion (X98v78). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion (X98v78) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія