шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage [X98v79]

Конфігурації і ціни 94Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage (X98v79) за ціною від 256079 грн.
Фото 17

Серия Artline Gaming X98 Mirage

Модифікації Artline Gaming X98 Mirage 10
Характеристики [X98v79]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5090
Об'єм відеопам'яті
32 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
1200 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x285x450 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  235000 грн.    до  275000 грн.
Artline Gaming X98 M...
X98v75
від 258 542 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9454
від 241 436 грн.
X98v77
від 265 496 грн.
Artline Gaming X98 Z...
X98v78
від 269 939 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9436
від 235 160 грн.
X98v74
від 272 402 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9451
від 233 172 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9445
від 232 034 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9463
від 248 362 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9469
від 246 487 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9472
від 254 983 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9292
від 244 150 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9460
від 239 867 грн.
X98v81
від 262 283 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9289
від 235 654 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9283
від 235 518 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9274
від 234 367 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9456
від 249 110 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9455
від 248 089 грн.
X98v79Win
від 261 755 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9438
від 242 834 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9437
від 241 813 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9453
від 240 614 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9447
від 239 708 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9452
від 239 593 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9446
від 238 687 грн.
X98v75Win
від 264 263 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9435
від 234 338 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9434
від 233 317 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9444
від 231 212 грн.

від 256 079  до 257 599 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v79) X98v79
Artline.ua (Київ)
256 080 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v79) X98v79
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X98 (X98v79) X98v79
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v79) X98v79
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v79) X98v79
icom.net.ua (Київ)
256 079 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v79)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X98 (X98v79)
MTA.ua (Київ)
257 599 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X98 (X98v79) x98v79
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v79)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X98v79, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage (X98v79). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage (X98v79) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія