шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage [X98v79Win]

Конфігурації і ціни 94Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage (X98v79Win) за ціною від 261755 грн.
Фото 17

Серия Artline Gaming X98 Mirage

Модифікації Artline Gaming X98 Mirage 10
Характеристики [X98v79Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5090
Об'єм відеопам'яті
32 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
1200 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x285x450 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  240000 грн.    до  280000 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9455
від 243 679 грн.
Artline Gaming X98 M...
X98v75Win
від 264 263 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9437
від 237 515 грн.
X98v77Win
від 271 172 грн.
Artline Gaming X98 Z...
X98v74Win
від 278 078 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9452
від 235 335 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9446
від 234 444 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9464
від 250 482 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9470
від 248 641 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9473
від 256 985 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9293
від 246 344 грн.
X98v81Win
від 267 959 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9461
від 242 138 грн.
X98v83Win
від 274 868 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9290
від 237 999 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9284
від 237 866 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9275
від 236 735 грн.
X98v75
від 258 542 грн.
X98v77
від 265 496 грн.
X98v79
від 256 079 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9456
від 244 682 грн.
X98v78
від 269 939 грн.
X98v74
від 272 402 грн.
Artline Gaming BO400
BO400v06Win
від 258 324 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9438
від 238 517 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9454
від 237 144 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9453
від 236 337 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9447
від 235 447 грн.
X98v76
від 279 311 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9436
від 230 980 грн.

від 261 755  до 263 299 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v79Win) X98v79Win
Artline.ua (Київ)
261 756 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v79Win) X98v79Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X98 Windows 11 Home (X98v79Win) X98v79Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v79Win) X98v79Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v79Win) X98v79Win
icom.net.ua (Київ)
261 755 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v79Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v79Win)
MTA.ua (Київ)
263 299 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X98 (X98v79Win) x98v79win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v79Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X98v79Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage (X98v79Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage (X98v79Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія