шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage [X98v81]

Конфігурації і ціни 94Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage (X98v81) за ціною від 262283 грн.
Фото 17

Серия Artline Gaming X98 Mirage

Модифікації Artline Gaming X98 Mirage 10
Характеристики [X98v81]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5090
Об'єм відеопам'яті
32 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
1200 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x285x450 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  245000 грн.    до  290000 грн.
Artline Gaming X98 Z...
X98v80
від 276 098 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9463
від 243 947 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9460
від 235 603 грн.
X98v78
від 269 939 грн.
Artline Gaming X98 M...
X98v77
від 265 496 грн.
X98v74
від 272 402 грн.
X98v83
від 269 192 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9472
від 250 450 грн.
X98v75
від 258 542 грн.
X98v76
від 279 311 грн.
X98v79
від 256 079 грн.
Artline Overlord X99...
X99v92
від 283 535 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9469
від 242 105 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9292
від 239 810 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9454
від 237 144 грн.
X98v81Win
від 267 959 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9465
від 252 203 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9464
від 250 482 грн.
X98v80Win
від 281 774 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9462
від 243 858 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9461
від 242 138 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9474
від 258 706 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9473
від 256 985 грн.
X98v75Win
від 264 263 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9471
від 255 003 грн.
X98v83Win
від 274 868 грн.
X98v79Win
від 261 755 грн.
X98v77Win
від 271 172 грн.
X98v74Win
від 278 078 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9470
від 248 641 грн.

від 262 283  до 327 855 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v81) X98v81
Artline.ua (Київ)
262 284 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v81) X98v81
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X98 (X98v81) X98v81
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v81) X98v81
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v81) X98v81
icom.net.ua (Київ)
262 283 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v81)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X98 (X98v81)
MTA.ua (Київ)
263 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X98 (X98v81) x98v81
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v81)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютери ARTLINE Gaming X98 (X98v81) (1813235)
Rozetka.ua (Київ)
327 855 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X98v81, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage (X98v81). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage (X98v81) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія