шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage [X98v81Win]

Конфігурації і ціни 94Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage (X98v81Win) за ціною від 267959 грн.
Фото 17

Серия Artline Gaming X98 Mirage

Модифікації Artline Gaming X98 Mirage 10
Характеристики [X98v81Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5090
Об'єм відеопам'яті
32 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
1200 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x285x450 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  245000 грн.    до  285000 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9464
від 255 015 грн.
Artline Gaming X98 Z...
X98v80Win
від 281 774 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9461
від 246 519 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9473
від 261 636 грн.
Artline Gaming X98 M...
X98v75Win
від 264 263 грн.
X98v79Win
від 261 755 грн.
X98v83Win
від 274 868 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9470
від 253 140 грн.
X98v77Win
від 271 172 грн.
X98v74Win
від 278 078 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9293
від 250 802 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9455
від 248 089 грн.
X98v78Win
від 275 615 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9290
від 242 307 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9284
від 242 171 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9437
від 241 813 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9275
від 241 020 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9452
від 239 593 грн.
X98v81
від 262 283 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9465
від 256 767 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9463
від 248 362 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9462
від 248 271 грн.
X98v80
від 276 098 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9460
від 239 867 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9471
від 259 618 грн.
X98v78
від 269 939 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9474
від 263 388 грн.
X98v77
від 265 496 грн.
X98v74
від 272 402 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9472
від 254 983 грн.

від 267 959  до 269 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v81Win) X98v81Win
Artline.ua (Київ)
267 960 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v81Win) X98v81Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X98 Windows 11 Home (X98v81Win) X98v81Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v81Win) X98v81Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v81Win) X98v81Win
icom.net.ua (Київ)
267 959 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v81Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v81Win)
MTA.ua (Київ)
269 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X98 (X98v81Win) x98v81win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v81Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X98v81Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage (X98v81Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage (X98v81Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія