шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage [X98v83Win]

Конфігурації і ціни 94Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage (X98v83Win) за ціною від 274868 грн.
Фото 17

Серия Artline Gaming X98 Mirage

Модифікації Artline Gaming X98 Mirage 10
Характеристики [X98v83Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5090
Об'єм відеопам'яті
32 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
1200 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x285x450 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  255000 грн.    до  295000 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9473
від 256 985 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9470
від 248 641 грн.
Artline Gaming X98 M...
X98v77Win
від 271 172 грн.
Artline Gaming X98 Z...
X98v74Win
від 278 078 грн.
X98v75Win
від 264 263 грн.
X98v80Win
від 281 774 грн.
X98v81Win
від 267 959 грн.
X98v78Win
від 275 615 грн.
X98v76Win
від 285 032 грн.
X98v79Win
від 261 755 грн.
Artline Overlord X99...
X99v92Win
від 289 211 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9464
від 250 482 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9293
від 246 344 грн.
X98v83
від 269 192 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9474
від 258 706 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9471
від 255 003 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9472
від 250 450 грн.
Artline Gaming BO400
BO400v10Win
від 269 940 грн.
X98v82
від 283 052 грн.
Artline Gaming X96 Z...
X96v114Win
від 258 323 грн.
Artline Gaming BO400
BO400v06Win
від 258 324 грн.
X98v74
від 272 402 грн.
Artline Gaming BO400
BO400v02Win
від 262 503 грн.
X98v76
від 279 311 грн.
X98v78
від 269 939 грн.
X98v81
від 262 283 грн.
X98v80
від 276 098 грн.
X99v92
від 283 535 грн.
X98v77
від 265 496 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9465
від 252 203 грн.

від 274 868  до 276 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v83Win) X98v83Win
Artline.ua (Київ)
274 869 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v83Win) X98v83Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X98 Windows 11 Home (X98v83Win) X98v83Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v83Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v83Win) X98v83Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v83Win) X98v83Win
icom.net.ua (Київ)
274 868 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v83Win)
MTA.ua (Київ)
276 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X98 (X98v83Win) x98v83win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v83Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X98v83Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage (X98v83Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Mirage (X98v83Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія