шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion [X98v87]

Конфігурації і ціни 225Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion (X98v87) за ціною від 297350 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming X98 Zion

Модифікації Artline Gaming X98 Zion 24
Характеристики [X98v87]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.4 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5090
Об'єм відеопам'яті
32 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
1200 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  275000 грн.    до  320000 грн.
Artline Gaming X98 Z...
X98v86
від 291 191 грн.
X98v85
від 300 563 грн.
X98v84
від 293 654 грн.
Artline Overlord X99...
X99v91
від 302 060 грн.
X98v80
від 276 098 грн.
X98v88
від 304 304 грн.
X99v94
від 316 667 грн.
X98v90
від 317 636 грн.
X99v95
від 297 878 грн.
X99WHITEv93
від 294 668 грн.
X98v87Win
від 303 071 грн.
X98v82
від 283 052 грн.
X99WHITEv96
від 308 966 грн.
X99v92
від 283 535 грн.
X99WHITEv92
від 312 224 грн.
X98v76
від 279 311 грн.
Artline Gaming X98 M...
X98v83
від 269 192 грн.
X98v86Win
від 296 867 грн.
X98v84Win
від 299 330 грн.
X99v91Win
від 307 736 грн.
X98v88Win
від 309 980 грн.
X98v80Win
від 281 774 грн.
X98v85Win
від 306 284 грн.
X98v82Win
від 288 728 грн.
X99WHITEv93W in
від 300 344 грн.
X99v95Win
від 303 554 грн.
X99v92Win
від 289 211 грн.
Artline Overlord Hyp...
Hyperionv52W in
від 305 757 грн.
Artline Overlord DESK
DESKv14Win
від 281 555 грн.
X98v76Win
від 285 032 грн.

від 297 350  до 299 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v87) X98v87
Artline.ua (Київ)
297 351 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v87) X98v87
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X98 (X98v87) X98v87
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v87)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v87) X98v87
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v87) X98v87
icom.net.ua (Київ)
297 350 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X98 (X98v87)
MTA.ua (Київ)
299 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X98 (X98v87) x98v87
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v87)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X98v87, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion (X98v87). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion (X98v87) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія