шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion [X98v89]

Конфігурації і ціни 225Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion (X98v89) за ціною від 368060 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming X98 Zion

Модифікації Artline Gaming X98 Zion 24
Характеристики [X98v89]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / B850M GAMING X WIFI6E /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
96 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5090
Об'єм відеопам'яті
32 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
1200 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  345000 грн.    до  405000 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v112
від 402 158 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v108
від 394 502 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v111
від 395 252 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v110
від 398 462 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v97
від 351 734 грн.
Artline Gaming X98 Z...
X98v89Win
від 373 736 грн.
Artline Gaming BO400
BO400v12Win
від 377 325 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v92
від 360 887 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v94
від 348 038 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v91
від 346 544 грн.
Artline Overlord X99...
X99WHITEv94
від 345 311 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v96
від 344 828 грн.
Artline Gaming BO400
BO400v04Win
від 369 843 грн.
Artline Gaming BO400
BO400v08Win
від 381 920 грн.
Artline Overlord Hyp...
Hyperionv48W in
від 387 597 грн.
Artline Overlord DESK
DESKv11Win
від 393 272 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v97Win
від 357 455 грн.
Artline Gaming BO400
BO400v11Win
від 348 129 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v108Win
від 400 223 грн.
Artline Overlord DESK
DESKv15Win
від 345 575 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v111Win
від 400 928 грн.
Artline Overlord DESK
DESKv16Win
від 402 908 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v110Win
від 404 138 грн.
Hyperionv47W in
від 380 688 грн.
Hyperionv50W in
від 383 151 грн.
Artline Overlord DESK
DESKv07Win
від 385 352 грн.
Hyperionv46W in
від 386 847 грн.
Artline Overlord DESK
DESKv03Win
від 387 860 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v92Win
від 366 563 грн.
Artline Overlord DESK
DESKv20Win
від 393 536 грн.

від 368 060  до 460 076 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v89) X98v89
Artline.ua (Київ)
368 061 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v89) X98v89
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X98 (X98v89) X98v89
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v89) X98v89
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v89) X98v89
icom.net.ua (Київ)
368 060 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v89)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X98 (X98v89)
MTA.ua (Київ)
370 199 грн.
← купити
Artline Gaming X98 (X98v89) x98v89
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v89)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютери ARTLINE Gaming X98 (X98v89) (1836813)
Rozetka.ua (Київ)
460 076 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X98v89, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion (X98v89). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion (X98v89) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія