шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion [X98v89Win]

Конфігурації і ціни 225Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion (X98v89Win) за ціною від 373736 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming X98 Zion

Модифікації Artline Gaming X98 Zion 24
Характеристики [X98v89Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / B850M GAMING X WIFI6E /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
96 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5090
Об'єм відеопам'яті
32 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
1200 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  345000 грн.    до  400000 грн.
Artline Gaming BO400
BO400v12Win
від 377 325 грн.
Artline Gaming BO400
BO400v04Win
від 369 843 грн.
Artline Gaming BO400
BO400v08Win
від 381 920 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v97Win
від 357 455 грн.
Artline Gaming BO400
BO400v11Win
від 348 129 грн.
Artline Gaming X98 Z...
X98v89
від 368 060 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v92Win
від 366 563 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v94Win
від 353 714 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v91Win
від 352 262 грн.
Artline Overlord X99...
X99WHITEv94W in
від 351 032 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v96Win
від 350 504 грн.
Artline Gaming BO400
BO400v03Win
від 337 172 грн.
Artline Overlord Hyp...
Hyperionv48W in
від 387 597 грн.
Artline Overlord DESK
DESKv11Win
від 393 272 грн.
Artline Overlord DESK
DESKv15Win
від 345 575 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v108
від 394 502 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v111
від 395 252 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v97
від 351 734 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v110
від 398 462 грн.
Hyperionv47W in
від 380 688 грн.
Hyperionv50W in
від 383 151 грн.
Artline Overlord DESK
DESKv07Win
від 385 352 грн.
Hyperionv46W in
від 386 847 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v92
від 360 887 грн.
Artline Overlord DESK
DESKv03Win
від 387 860 грн.
Artline Overlord DES...
DESKProv14Wi n
від 357 192 грн.
Artline Overlord DESK
DESKv20Win
від 393 536 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v94
від 348 038 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v91
від 346 544 грн.
DESKProv09Wi n
від 346 545 грн.

від 373 736  до 375 899 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v89Win) X98v89Win
Artline.ua (Київ)
373 737 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 (X98v89Win) X98v89Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X98 (X98v89Win) X98v89Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v89Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v89Win) X98v89Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v89Win) X98v89Win
icom.net.ua (Київ)
373 736 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v89Win)
MTA.ua (Київ)
375 899 грн.
← купити
Artline Gaming X98 (X98v89Win) x98v89win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X98 Windows 11 Home (X98v89Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X98v89Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion (X98v89Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X98 Zion (X98v89Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія