шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Overlord X99 Zion [X99v94Win]

Конфігурації і ціни 66Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Overlord X99 Zion (X99v94Win) за ціною від 322343 грн.
Фото 11

Серия Artline Overlord X99 Zion

Модифікації Artline Overlord X99 Zion 8
Характеристики [X99v94Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel Z890 / Z890 GAMING X WIFI7 /
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5090
Об'єм відеопам'яті
32 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
1200 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  295000 грн.    до  345000 грн.
Artline Gaming X98 Z...
X98v90Win
від 323 312 грн.
Artline Overlord X99...
X99WHITEv96W in
від 314 687 грн.
X98v85Win
від 306 284 грн.
X99WHITEv95W in
від 332 243 грн.
X98v88Win
від 309 980 грн.
X99WHITEv91W in
від 336 686 грн.
X99v91Win
від 307 736 грн.
X99v95Win
від 303 554 грн.
Artline Gaming BO400
BO400v07Win
від 333 959 грн.
X98v87Win
від 303 071 грн.
X98v84Win
від 299 330 грн.
X98v86Win
від 296 867 грн.
X99WHITEv92W in
від 317 900 грн.
X99v94
від 316 667 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v95Win
від 329 252 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v93Win
від 332 462 грн.
X99WHITEv93W in
від 300 344 грн.
X98v82Win
від 288 728 грн.
X99WHITEv95
від 326 522 грн.
X98v90
від 317 636 грн.
X99WHITEv91
від 330 968 грн.
X98v88
від 304 304 грн.
X99WHITEv96
від 308 966 грн.
X99v91
від 302 060 грн.
X98v84
від 293 654 грн.
X98v85
від 300 563 грн.
X98v86
від 291 191 грн.
X99v95
від 297 878 грн.
X98v87
від 297 350 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v95
від 323 576 грн.

від 322 343  до 324 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Overlord X99 Windows 11 Home (X99v94Win) X99v94Win
Artline.ua (Київ)
322 344 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X99 Windows 11 Home (X99v94Win) X99v94Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Overlord X99 Windows 11 Home (X99v94Win) X99v94Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X99 Windows 11 Home (X99v94Win) X99v94Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X99 Windows 11 Home (X99v94Win) X99v94Win
icom.net.ua (Київ)
322 343 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Overlord X99 Windows 11 Home (X99v94Win)
MTA.ua (Київ)
324 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Overlord X99 (X99v94Win) x99v94win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X99v94Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Overlord X99 Zion (X99v94Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Overlord X99 Zion (X99v94Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія