шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити монітор Arzopa S1 Table за ціною від 4796 грн.
Відео 2Фото 5

Характеристики та опис Arzopa S1 Table

єми (додатково): Вбудовані динаміки; Передача відео: Роз' Глибина кольору: 16.7M Colors; Статична контрастність: 1 000:1; Яскравість (кд/м²): 300; Кут огляду гор.: 178; Кут огляду верт.: 178; Роздільна здатність: 1920x1080 (16:9); Тип матриці: IPS; Діагональ ("): 15.6; Тип: портативний монітор
Колір
Тип
портативний монітор
Діагональ
15.6 "
Тип матриці
IPS
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4700 грн.    до  6250 грн.

Arzopa S1 Table Review 2025: Everything You Need To Know
від 4 796  до 6 808 грн.
Arzopa Монітор Arzopa S1 Table Black 15.6
MTA.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Портативний монітор Arzopa S1 Table black 15.6" 1920x1080 60 Гц
Newsmag.com.ua (Дніпро)
4 830 грн.
← купити
Монітор Arzopa S1 Table black 15,6" 1920x1080
Цифра (Київ)
4 935 грн.
← купити
Монітор Arzopa S1 Table black 15,6" 1920x1080
Stls.store (Київ)
5 067 грн.
← купити
Портативний монітор Arzopa S1 Table
Redprice.sale (Львів)
4 813 грн.
← купити
Монітор 15.6" Arzopa s1 Table, Black, wled, ips, 1920x1080, 16:9, 5 мс, 60 Гц, 250 кд/м, 1000:1, 85°/85°, 2xType-C/ mini-HDM
Tviy-Dim.com (Київ)
5 517 грн.
← купити
Портативний монітор Arzopa S1 TABLE
Denika.ua (Харків)
5 045 грн.
← купити
Портативний монітор Arzopa S1 Table
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 816 грн.
← купити
Монітор 15.6" Arzopa S1 Table, Black, WLED, IPS, 1920x1080, 16:9, 5 мс, 60 Гц, 250 кд/м², 1000:1, 85°/85°, 2xType-C/ mini-HD
Comtrading.ua (Київ)
5 329 грн.
← купити
Настільний монітор Arzopa S1 15.6 дюймів (S1TABLE)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 078 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Arzopa S1 Table, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Arzopa S1 Table. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Arzopa S1 Table у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія