шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Aspiring (тип пристрою)
пускове (бустер)
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити пуско-зарядний пристрій Aspiring Jump 5 за ціною від 1995 грн.
Відео 1Фото 4

Характеристики та опис Aspiring Jump 5

Вага (кг): 0.8; Розміри (мм): 196x114x61; USB-A (швидка зарядка): USB-C: Джерело живлення: 12/230 В; USB-A: Потужність (Вт): 10; Ємність вбудованого акумулятора (мАгод): 10000; Ном. пусковий струм (А): 500; Напруга акумуляторів: 12 В; Тип пристрою: пусковий пристрій (бустер)
Тип пристроюпусковий пристрій (бустер)
Характеристики
Напруга акумуляторів12 В
Номінальний пусковий струм500 А
Піковий пусковий струм1000 A
Ємність вбудованого акумулятора10000 мАгод
Заряджання гаджетів (виходи)
USB-A1 шт.
5В/2А
10 Вт
Інше
Вбудований ліхтар
Вбудований компресор
Джерело живлення12/230 В
Розміри196x114x61 мм
Вага0.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  3000 грн.

від 1 995  до 2 750 грн.
Пуско зарядний пристрій Aspiring 10000mAh 1000A Jump 5 Power bank 3-in-1 with inflator (VTR-P5) VTR-P5
Itbox.ua (Київ)
2 400 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Aspiring Jump 5 Power bank 3-in-1 з компресором та ліхтарем
Navistar.ua (Одеса)
2 399 грн.
← купити
Пуско зарядний пристрій Aspiring 10000mAh 1000A Jump 5 Power bank 3-in-1 with inflator (VTR-P5) VTR-P5
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Aspiring Jump 5 Jump5
COMFY.ua (Київ)
← купити
Пуско-зарядний пристрій Aspiring Jump 5 (VTR-P5) UA VTR-P5
Sota.store (Київ)
2 015 грн.
← купити
Пускозарядний пристрій Aspiring Jump 5 Power bank 3-in-1 with inflator VTR-P5
Vipstore.com.ua (Київ)
1 995 грн.
← купити
Портативне пуско-зарядне пристрій Aspiring Jump 5 Power bank 3 в 1 з насосом
Tviy-Dim.com (Київ)
2 287 грн.
← купити
Пускозарядний пристрій Aspiring Jump 5 Power bank 3-in-1 with inflator
MAUDAU (Київ)
← купити
Aspiring Автономний пусковий пристрій (бустер) Aspiring Jump 5 Power bank 3-in-1 with inflator
MTA.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Aspiring Jump 5 (VTR-P5) vtr-p5
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aspiring Jump 5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пуско-зарядний пристрій Aspiring Jump 5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пуско-зарядний пристрій Aspiring Jump 5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія