шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити пилосос Aspiring Windstorm 1 за ціною від 1595 грн.
Відео 1Фото 5

Характеристики та опис Aspiring Windstorm 1

Вага (кг): 0.87; Габарити (см): 38.5x11x13; Час роботи (хв): 30; Ємність акумулятора (Агод): 6; Живлення: акумулятор; гнучкий шланг; пилова: пилова; Функції насадок: щілинна: довга щілинна; Регулювання потужності: на ручці;єм пилозбірника (л): 0.35; Об' Сила всмоктування (Па): 15000; Пилозбірник: циклон
Колір
Типручний (побутовий)
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Сила всмоктування15000 Па
Об'єм пилозбірника0.35 л
Регулювання потужностіна ручці
Насадки в комплекті
Функції насадокдовга щілинна
пилова
гнучкий шланг
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора6 Агод
Час роботи30 хв
Індикатор рівня заряду
Зарядка від USB
Інше
LED підсвічування
Габарити (ВхШхГ)38.5x11x13 см
Вага0.87 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 595  до 3 090 грн.
Автомобільний пилосос Aspiring Windstorm 1 (WIN23S15)
Touch (Дніпро)
1 899 грн.
← купити
Aspiring Автомобільний пилосос Aspiring Windstorm 1 Brushless 15000 Pa Wireless Black (WIN23S15)
MTA.ua (Київ)
2 149 грн.
← купити
Пилосос ручний ASPIRING Windstorm 1 Wireless (WIN23S15) WIN23S15
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Автомобільний пилосос / Ручний пилосос Aspiring Windstorm 1 (WIN23S15) WIN23S15
Openshop.ua (Київ)
2 336 грн.
← купити
ASPIRING WINDSTORM 1
Pro100market.com.ua (Київ)
1 842 грн.
← купити
Пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless
Itbox.ua (Київ)
← купити
ASPIRING WINDSTORM 1
Vodogreyka.com.ua (Київ)
1 851 грн.
← купити
Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless
Mallprix.com (Київ)
1 906 грн.
← купити
Автомобільний пилосос Aspiring Windstorm 1 Brushless 15000 Pa Wireless (WIN23S15) WIN23S15
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Автомобільний пилосос Aspiring Windstorm 1 Brushless Black (WIN23S15) WIN23S15
Click.ua (Київ)
← купити
Ручний пилосос Aspiring Windstorm 1 Brushless 15000 Pa Wireless (WIN23S15) Windstorm 1 Brushless 15000 Pa Wireless (WIN23S15
Denika.ua (Харків)
1 812 грн.
← купити
Пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 846 грн.
← купити
Автомобільний пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 kPa Wireless
Pulsepad.com.ua (Київ)
1 950 грн.
← купити
Пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless
Comtrading.ua (Київ)
2 183 грн.
← купити
Автомобільний пилосос Aspiring Windstorm 1 Brushless 15000 kPa Wireless (WIN23S15)
Zhuk.ua (Київ)
1 729 грн.
← купити
ASPIRING WINDSTORM 1
1smarty.com.ua (Київ)
1 832 грн.
← купити
Автомобільний пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless (WIN23S15) UA WIN23S15
Sota.store (Київ)
1 808 грн.
← купити
Пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless
Tviy-Dim.com (Київ)
2 049 грн.
← купити
Автомобільний пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless WIN23S15
Vipstore.com.ua (Київ)
1 595 грн.
← купити
Aspiring Windstorm 1 Windstorm1
COMFY.ua (Київ)
← купити
Пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless
MAUDAU (Київ)
2 548 грн.
← купити
Aspiring Windstorm 1 Brushless 15000 Pa Wireless (WIN23S15) win23s15
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Автомобільний пилосос Aspiring Windstorm 1 Brushless 15000 kPa Wireless (WIN23S15)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пилосос Aspiring (Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless)
MAUDAU (Київ)
2 287 грн.
← купити
Автомобільний пилосос Aspiring Windstorm 1
MAUDAU (Київ)
2 154 грн.
← купити
Автомобільний пилосос Aspiring Windstorm 1 Brushless 15000 kPa Wireless
Rozetka.ua (Київ)
2 139 грн.
← купити
Автомобільний пилосос Aspiring Windstorm 1, 15000 Па всмоктувальної сили, Li-Ion батарея 6000 мА/год (WIN23S15)
Rozetka.ua (Київ)
3 090 грн.
← купити
Пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless
Rozetka.ua (Київ)
3 065 грн.
← купити
Пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless 309065
Rozetka.ua (Київ)
2 530 грн.
← купити
Автомобільний пилосос Aspiring Windstorm 1 (WIN23S15) [106211]
Rozetka.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Автомобільний пілосос Aspiring Windstorm 1 Brushless 15000pa Li-Ion 6000мА/г (WIN23S15)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативний автомобільний пилосос Aspiring Windstorm 1 Brushless 15000pa Li-Ion 6000mAh Black (WIN23S15)
Rozetka.ua (Київ)
2 370 грн.
← купити
Автомобільний пілосос Aspiring Windstorm 1 Brushless 15000pa Li-Ion 6000мА/г
Rozetka.ua (Київ)
2 644 грн.
← купити
Пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless[117886]
Rozetka.ua (Київ)
2 687 грн.
← купити
Пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless 964909
Rozetka.ua (Київ)
2 837 грн.
← купити
Автомобільний пілосос Aspiring Windstorm 1 Brushless 15000pa Li-Ion 6000мА/г
Rozetka.ua (Київ)
2 514 грн.
← купити
Пилосос автомобільний Aspiring Windstorm 1
Rozetka.ua (Київ)
2 477 грн.
← купити
Пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless
Rozetka.ua (Київ)
2 717 грн.
← купити
Пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless
Rozetka.ua (Київ)
2 732 грн.
← купити
Пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless
Rozetka.ua (Київ)
2 828 грн.
← купити
Автомобільний пилосос Aspiring Windstorm 1 Brushless 15000pa Li-Ion 6000мА/г (WIN23S15)
Rozetka.ua (Київ)
2 872 грн.
← купити
Пилосос Aspiring Windstorm 1, Brushless, 15000 Pa Wireless
Rozetka.ua (Київ)
2 716 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aspiring Windstorm 1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Aspiring Windstorm 1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Aspiring Windstorm 1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія