шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тостер Astor SM 1810 за ціною від 1309 грн.

Характеристики та опис Astor SM 1810

Матеріал корпуса: пластик з металом; Зажим-фіксатор; захист від перегріву; Функції та можливості: індикатор готовності; Кількість виробів: 12; Потужність (Вт): 900; Тип: бутербродниця
Колір
Тип
бутербродниця
Потужність
900 Вт
Кількість виробів
12
Функції та можливості
індикатор готовності
захист від перегріву
Комплектація
форми для сендвічів
пластина гриль (рифлена)
форма для горішків
Антипригарне покриття
Зажим-фіксатор
Відсік для шнура живлення
Матеріал корпуса
пластик з металом
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 309  до 2 421 грн.
Бутербродниця ASTOR SM1810
FOXTROT.UA (Київ)
1 499 грн.
← купити
Astor SM-1810
Цифра (Київ)
1 365 грн.
← купити
Astor SM-1810
Stls.store (Київ)
1 379 грн.
← купити
Вафельниця Astor SM1810
АЛЛО (Київ)
1 446 грн.
← купити
Сендвічниця Astor SM1810
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Сендвічниця Astor SM1810
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мультимейкер ASTOR SM-1810
ТЕХНОточка (Київ)
1 344 грн.
← купити
Бутербродниця Astor SM 1810 (3 в 1)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 309 грн.
← купити
Мультимейкер Astor SM-1810
MAUDAU (Київ)
1 529 грн.
← купити
Мультимейкер (бутербродниця-гриль-горішниця) Astor SM-1810 NW45947
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 442 грн.
← купити
Бутербродниця Astor SM 1810
Rozetka.ua (Київ)
1 740 грн.
← купити
Бутербродниця Astor SM 1810 3 в 1
MAUDAU (Київ)
← купити
Бутербродниця Astor SM 1810 (3 в 1) TU-SM 1810
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мультипекарь ASTOR SM-1810
Rozetka.ua (Київ)
1 766 грн.
← купити
Бутербродниця Astor SM 1810 (3 в 1)
Rozetka.ua (Київ)
1 659 грн.
← купити
Бутербродниця Astor SM 1810 (3 в 1)
Rozetka.ua (Київ)
1 694 грн.
← купити
Мультипекарь ASTOR SM-1810 148635
Rozetka.ua (Київ)
1 819 грн.
← купити
Мультипекар Astor SM-1810
Rozetka.ua (Київ)
1 870 грн.
← купити
Бутербродниця Astor SM-1810
Rozetka.ua (Київ)
1 925 грн.
← купити
SM1810 Сендвічниця, 900Вт, 3 в 1 (сендвіч, гриль, горішниця) ASTOR
Rozetka.ua (Київ)
2 421 грн.
← купити
Вафельниця Astor SM1810
Rozetka.ua (Київ)
1 958 грн.
← купити
Мультимейкер (бутербродниця-гриль-горішниця) Astor SM-1810
Rozetka.ua (Київ)
1 759 грн.
← купити
Бутербродниця Astor SM 1810 (3 в 1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бутербродниця Astor SM 1810
Rozetka.ua (Київ)
1 758 грн.
← купити
Вафельниця Astor SM-1810
Rozetka.ua (Київ)
1 543 грн.
← купити
Бутербродниця Astor SM 1810
Rozetka.ua (Київ)
1 725 грн.
← купити
Мультимейкер Astor sm1810
Rozetka.ua (Київ)
1 781 грн.
← купити
Сендвічниця Astor SM1810[94684]
Rozetka.ua (Київ)
1 904 грн.
← купити
Сендвічниця Astor SM1810 Astor SM1810 955109
Rozetka.ua (Київ)
1 979 грн.
← купити
Бутербродниця Astor SM 1810 (3 в 1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сендвічниця Astor SM1810
Rozetka.ua (Київ)
1 982 грн.
← купити
Сендвічниця Astor SM1810
Rozetka.ua (Київ)
2 102 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Astor SM 1810, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тостер Astor SM 1810. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тостер Astor SM 1810 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія