шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA [E1504FA-BQ050]

Конфігурації і ціни 183Відгуки  Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA (E1504FA-BQ050) за ціною від 20999 грн.
Відео 22Фото 55

Серия Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA

Модифікації Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA 22
Где купить? [E1504FA-BQ050]
Характеристики [E1504FA-BQ050]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
2.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
без ОС
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
360x233x18 мм
Вага
1.63 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  21000 грн.    до  27000 грн.
Asus Vivobook Go 15 ...
E1504FA-BQ04 9
від 23 999 грн.
E1504FA-BQ11 05
від 24 999 грн.
E1504FA-BQ52 2
від 21 999 грн.
E1504FA-BQ00 8
від 20 999 грн.
Lenovo IdeaPad Slim ...
82XQ00L4RA
від 24 418 грн.
Lenovo IdeaPad 1 15A...
82VG00XBRA
E1504FA-BQ29 09
від 22 378 грн.
82XQ01K0RA
від 22 755 грн.
Acer Extensa 15 EX21...
EX215-23-R04 G
NX.EJ5EU.00E
E1504FA-BQ13 85
82VG00RHRA
82VG00XDRA
82XQ0148RA
82VG00XCRA
Acer Aspire Lite AL1...
NX.J98EU.005
від 22 999 грн.
AL15-41P-R7L Q
від 22 023 грн.
82VG00TARA
E1504FA-BQ19 67
від 22 254 грн.
82XQ00X7RA
від 23 244 грн.
EX215-24-R7J Y
від 25 280 грн.
NX.EH3EU.01E
82XQ00QRRA
82XQ01K9RA
від 22 148 грн.
82XQ00UKRM
від 21 439 грн.
AL15-46P-R4D H
82VG00QQRA
від 19 499 грн.
E1504FA-BQ05 3
82XQ00LPRA
від 26 999 грн.
82XQ00VURA

Asus Vivobook Go 15 Review: This Bargain Laptop Is No Big Deal ...
Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA
від 20 999  до 32 564 грн.
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ050 (90NB0ZR2-M03ZN0) 90NB0ZR2-M03ZN0
Moyo.ua (Київ)
20 999 грн.
← купити
Asus Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ050 (90NB0ZR2-M03ZN0) Black
MTA.ua (Київ)
22 999 грн.
← купити
Ноутбук Asus VivoBook Go 15 E1504FA-BQ050 (90NB0ZR2-M010F0)
Touch (Дніпро)
22 949 грн.
← купити
Ноутбук Vivobook Go 15 (E1504F) | E1504FA-BQ050 (90NB0ZR2-M03ZN0)
Asus.com (Київ)
← купити
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ050) Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ050)
Denika.ua (Харків)
22 565 грн.
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ050 Mixed Black - 15.6" IPS 60 Гц / AMD Ryzen 5 / 7520U / DDR5 8 ГБ / PCI-E SSD 512 ГБ
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ050 (90NB0ZR2-M03ZN0) Black
Soho.com.ua (Київ)
23 109 грн.
← купити
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ050) E1504FA-BQ050
Openshop.ua (Київ)
22 484 грн.
← купити
ASUS E1504FA-BQ050 90NB0ZR2-M06WD0
Notebooker.ua (Київ)
26 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS VivoBook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ050) E1504FA-BQ050
Sota.store (Київ)
23 175 грн.
← купити
Ноутбук Asus E1504FA-BQ050
Кібернетики (Київ)
← купити
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ050)
Mobileplanet.ua (Одеса)
22 806 грн.
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ050)
Justbuy.com.ua (Київ)
22 359 грн.
← купити
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ050)
Tv-mir.com.ua (Київ)
22 262 грн.
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ050)
Smartmag.biz.ua (Львів)
22 801 грн.
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ050 (90NB0ZR2-M06WD0) 90NB0ZR2-M06WD0
Dendi.ua (Мукачево)
21 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS 15.6 Vivobook Go 15 E1504FA-BQ050/Ryzen 5 7520U/8GB/512SSD/UMA/DOS/Mixed Black (90NB0ZR2-M06WD0)
MAUDAU (Київ)
27 525 грн.
← купити
Asus ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ050 (90NB0ZR2-M03ZN0) 90nb0zr2-m03zn0
Kvshop.com.ua (Київ)
24 377 грн.
← купити
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ050)
Rozetka.ua (Київ)
26 471 грн.
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ050 (90NB0ZR2-M03ZN0)
Rozetka.ua (Київ)
30 839 грн.
← купити
Ноутбук ASUS 15.6 Vivobook Go 15 E1504FA-BQ050/Ryzen 5 7520U/8GB/512SSD/UMA/DOS/Mixed Black (90NB0ZR2-M06WD0)
Rozetka.ua (Київ)
27 671 грн.
← купити
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ050
Rozetka.ua (Київ)
27 968 грн.
← купити
Ноутбук Asus Vivobook Go 15, (E1504FA-BQ050) AMD Ryzen 5 7520U / RAM 8 ГБ / SSD 512 ГБ / Radeon Graphics / Free DOS
Rozetka.ua (Київ)
26 930 грн.
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ050 (90NB0ZR2-M06WD0)
Rozetka.ua (Київ)
24 441 грн.
← купити
Ноутбук 15.6" Asus VivoBook Go 15 E1504FA-BQ050 AMD Ryzen 5 7520U 8GB 512GB SSD Radeon 610M DOS Mixed Black (90NB0ZR2-M06WD0
Rozetka.ua (Київ)
32 564 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus E1504FA-BQ050, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA (E1504FA-BQ050). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA (E1504FA-BQ050) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія