шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA [E1504FA-BQ2909]

Конфігурації і ціни 186Відгуки  Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA (E1504FA-BQ2909) за ціною від 22999 грн.
Відео 22Фото 55

Серия Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA

Модифікації Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA 21
Характеристики [E1504FA-BQ2909]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
2.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
без ОС
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
360x233x18 мм
Вага
1.63 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  21000 грн.    до  27000 грн.
Acer Aspire Lite AL1...
NX.J98EU.005
від 22 999 грн.
Lenovo IdeaPad Slim ...
82XQ01K0RA
від 22 755 грн.
Acer Extensa 15 EX21...
EX215-23-R04 G
від 23 999 грн.
NX.EJ5EU.00E
Asus Vivobook Go 15 ...
E1504FA-BQ04 9
Lenovo IdeaPad 1 15A...
82VG00XBRA
82XQ00L4RA
від 24 418 грн.
E1504FA-BQ19 67
від 22 254 грн.
AL15-41P-R7L Q
від 22 023 грн.
E1504FA-BQ05 0
від 20 999 грн.
82XQ00X7RA
від 23 244 грн.
E1504FA-BQ11 05
від 24 999 грн.
E1504FA-BQ13 85
82VG00RHRA
82VG00XDRA
82XQ0148RA
82VG00XCRA
NX.EH3EU.01E
82XQ00QRRA
82XQ01K9RA
від 22 228 грн.
82VG00TARA
EX215-24-R7J Y
від 25 899 грн.
82XQ00UKRM
від 21 439 грн.
AL15-46P-R4D H
82VG00QQRA
від 19 499 грн.
E1504FA-BQ52 2
від 21 999 грн.
E1504FA-BQ05 3
82XB00DGRA
від 20 724 грн.
AL15-46P-R7P X
від 19 999 грн.
E1504FA-BQ00 8

Asus Vivobook Go 15 Review: This Bargain Laptop Is No Big Deal ...
Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA
від 22 999  до 27 830 грн.
Asus Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ2909) Black
MTA.ua (Київ)
22 999 грн.
← купити
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ2909) E1504FA-BQ2909
Openshop.ua (Київ)
23 896 грн.
← купити
Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA (E1504FA-BQ2909) E1504FA-BQ2909
Luckylink.kiev.ua (Київ)
23 250 грн.
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ2909) E1504FA-BQ2909
Sota.store (Київ)
24 327 грн.
← купити
Asus VivoBook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ2909)
Mobileplanet.ua (Одеса)
23 957 грн.
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ2909) (15.6"/Ryzen 5 40/8/SSD512/DOS) E1504FA-BQ2909
Comtrading.ua (Київ)
23 036 грн.
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ2909)
Mobicase.net (Київ)
25 340 грн.
← купити
Asus Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ2909) Ноутбук Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ2909)
Kvshop.com.ua (Київ)
25 577 грн.
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA (15.6"/Ryzen 5 40/8/SSD512/DOS) (E1504FA-BQ2909)
Rozetka.ua (Київ)
25 436 грн.
← купити
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ2909), AMD Ryzen 5 40 / 15.6 / RAM 8 ГБ / SSD 512 ГБ / AMD Radeon 610M / Без
Rozetka.ua (Київ)
27 830 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus E1504FA-BQ2909, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA (E1504FA-BQ2909). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA (E1504FA-BQ2909) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія