шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA506NC [FA506NC-HN006]

Конфігурації і ціни 36Відгуки1Обговорення2Корисне11Аксесуари
Купити ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA506NC (FA506NC-HN006) за ціною від 38999 грн.
Відео 16Фото 41

Серия Asus TUF Gaming A15 FA506NC

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Asus TUF Gaming A15 FA506NC 14
Характеристики [FA506NC-HN006]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
без ОС
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
359x256x23 мм
Вага
2.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  40000 грн.    до  55000 грн.
Asus TUF Gaming A15 ...
FA507NU-LP10 1
від 42 999 грн.
Lenovo Legion Slim 5...
82Y9003CPB
від 50 999 грн.
FA506NC-HN01 2
FA506NC-HN02 6
від 53 999 грн.
FA506NC-HN03 5
від 39 999 грн.
Asus TUF Gaming A16 ...
FA607NU-R516 5
від 46 999 грн.
FA607NU-RL09 5
FA607NU-RL06 1
від 48 508 грн.
FA607NUG-RL1 97
FA607NUG-RL1 50
від 45 559 грн.
Asus TUF Gaming F15 ...
FX506HCB-HN1 44
від 45 077 грн.
FA607NUG-RL1 17
від 40 195 грн.
FA607NU-RL05 6
від 45 237 грн.
FA607NUG-RL2 06
від 52 999 грн.
FA506NC-HN06 8
від 37 999 грн.
FA507NV-LP02 5
від 48 599 грн.
FA507NV-TT90 2W
від 51 999 грн.
82Y9003DPB
FA506NC-HN00 1W
від 38 589 грн.
82Y9007NRM
від 54 949 грн.
FA506NF-HN00 3W
від 41 269 грн.
FA607NUG-RL1 16W
від 44 900 грн.
FA607NUG-RL1 98
від 44 499 грн.
FA607NU-RL07 1
від 44 999 грн.
Acer Predator Helios...
PH315-54-559 P
від 46 900 грн.
FA506NCG-HN2 76
від 44 849 грн.
FA607NU-WS53
FA507NV-EH53
від 49 999 грн.
FA506NCG-HN2 11
від 37 499 грн.
FX506HM-HN01 6T
від 51 500 грн.

Дуже файний ноутбук але маломобільний
2 листопада 2024, 10:10 #
Переваги:Дуже потужний робить все не дуже нашріваеться

Недоліки:Без утіліти Armory create він не буде працювати у всю сили та маломобільнмй

Коментар:Дуже чудовий ноутбук все тягне на ультрах підойде як і для ігор так і для навчання

Автор:Влад Надточий  пользуюсь Asus TUF Gaming A15 FA506NC кілька місяців

від 38 999  до 52 999 грн.
ASUS TUF Gaming A15 FA506NC (FA506NC-HN006)
iTMag.ua (Київ)
52 999 грн.
← купити
ASUS TUF Gaming A15 FA506NC (FA506NC-HN006)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
ASUS TUF Gaming A15 FA506NC (FA506NC-HN006) FA506NC-HN006
Geekabyte.com.ua (Київ)
38 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus FA506NC-HN006, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA506NC (FA506NC-HN006). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA506NC (FA506NC-HN006) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія