шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP [FA608UP-R7165]

Конфігурації і ціни 122Відгуки  Обговорення  Корисне14Аксесуари
Купити ноутбук Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP (FA608UP-R7165) за ціною від 61999 грн.
Відео 5Фото 47

Серия Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP

Модифікації Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP 10
Где купить? [FA608UP-R7165]
Характеристики [FA608UP-R7165]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
без ОС
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
354x269x26 мм
Вага
2.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  100000 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG004FRM
від 87 906 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
ANV16-42-R19 3
від 88 064 грн.
Acer Nitro V 16S AI ...
NH.QXSEP.00B
від 55 999 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG00FERA
від 80 360 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG003MPB
від 62 499 грн.
ANV16-61-R4W L
від 77 999 грн.
Acer Nitro 5 AN515-46
AN515-46-R70 K
від 77 900 грн.
ANV16-42-R3X B
від 77 206 грн.
ANV16-42-R2L M
від 71 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC00CXRA
від 74 999 грн.
Acer Nitro 5 AN515-46
AN515-46-R8Q P
від 69 999 грн.
ANV16-42-R0V 7
від 70 299 грн.
ANV16-42-R50 J
від 89 999 грн.
Acer Nitro 16 AN16-41
AN16-41-R3QS
Acer Nitro 16 AN16-41
AN16-41-R3UG
від 71 449 грн.
Asus TUF Gaming A16 ...
FA608UP-RV10 1
від 96 406 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG003NPB
від 52 524 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG00F5RA
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG00FGRA
від 66 311 грн.
MSI Cyborg A15 AI B2...
B2HWFKG-226X UA
від 65 351 грн.
B2HWFKG-037X UA
від 65 887 грн.
FA608UM-RV20 4
від 68 999 грн.
B2HWFKG-232X UA
від 64 868 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC008LCK
від 66 350 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG00FCRA
від 65 837 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3022mo
від 81 955 грн.
FA608UP-RV10 7W
від 84 999 грн.
FA608UP-RV01 9W
FA608UP-R716 5W
від 67 499 грн.
Lenovo LOQ 16APH8
82XU000YUS
від 85 792 грн.

Обзор на Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP
Спецификация Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP
від 61 999  до 134 499 грн.
ASUS TUF Gaming A16 FA608UP Black (FA608UP-R7165)
iTMag.ua (Київ)
61 999 грн.
← купити
Asus Ноутбук Asus TUF Gaming A16 FA608UP (FA608UP-R7165) Black
MTA.ua (Київ)
66 399 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming A16 FA608UP (FA608UP-R7165)
Touch (Дніпро)
67 999 грн.
← купити
ASUS TUF Gaming A16 FA608UP Black (FA608UP-R7165)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming A16 FA608UP Black (FA608UP-R7165) Custom 32GB/2TB EU
Zhuk.ua (Київ)
82 924 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming A16 FA608UP Black (FA608UP-R7165) TUF Gaming A16 FA608UP Black (FA608UP-R7165)
Denika.ua (Харків)
65 719 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming A16 FA608UP 16" (AMD Ryzen 7/16GB/512GB (SSD)/RTX 5070) (FA608UP-R7165) (Standard) FA608UP-R7165
Jabko.ua (Львів)
62 499 грн.
← купити
Ноутбук Asus Tuf Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165) FA608UP-R7165
Openshop.ua (Київ)
65 867 грн.
← купити
ASUS TUF Gaming A16 FA608UP Black (FA608UP-R7165) FA608UP-R7165
Luckylink.kiev.ua (Київ)
62 750 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 FA608UP Black (FA608UP-R7165) Custom 32GB/2TB
Tv-mir.com.ua (Київ)
78 641 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
74 564 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming A16 FA608UP Black (FA608UP-R7165) EU
Zhuk.ua (Київ)
66 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 16" WUXGA 165Hz / AMD Ryzen 7 260 / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / GeForce RTX 5070 8 ГБ / Windows 11 /
Rozetka.ua (Київ)
83 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 16" WUXGA 165Hz / AMD Ryzen 7 260 / RAM 16 ГБ / SSD 2 ТБ / GeForce RTX 5070 8 ГБ / Windows 11 /
Rozetka.ua (Київ)
87 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 16" WUXGA 165Hz / AMD Ryzen 7 260 / RAM 32 ГБ / SSD 2 ТБ / GeForce RTX 5070 8 ГБ / Windows 11 /
Rozetka.ua (Київ)
97 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 16" WUXGA 165Hz / AMD Ryzen 7 260 / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / GeForce RTX 5070 8 ГБ / Windows 11
Rozetka.ua (Київ)
81 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 16" WUXGA 165Hz / AMD Ryzen 7 260 / RAM 32 ГБ / SSD 1 ТБ / GeForce RTX 5070 8 ГБ / Windows 11 /
Rozetka.ua (Київ)
93 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 16" WUXGA 165Hz / AMD Ryzen 7 260 / RAM 32 ГБ / SSD 512 ГБ / GeForce RTX 5070 8 ГБ / Windows 11
Rozetka.ua (Київ)
91 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 FA608UP-R7165 (90NR0KT1-M000W0) 16" IPS Full HD 165Hz / AMD Ryzen 7 260 / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ
Rozetka.ua (Київ)
82 099 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/512/Win11 Pro RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
74 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/32GB/1TB RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
85 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/32GB/1TB+1TB/Win11 Pro RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
94 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/1TB+1TB/Win11 Pro RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
86 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
72 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/32GB/1TB/Win11 Pro RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/64GB/1TB+1TB/Win11 Pro RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
119 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/64GB/1TB/Win11 Pro RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
113 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/1TB+1TB RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
84 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/32GB/512 RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/1TB/Win11 Pro RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
79 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/64GB/1TB+1TB RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
117 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/1TB RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
77 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/32GB/512/Win11 Pro RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
83 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/32GB/1TB+1TB RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
92 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/64GB/1TB RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
110 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/64GB/2TB+2TB RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
132 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/64GB/2TB+2TB/Win11 Pro RTX5070 165Hz (FA608UP-R7165)
Rozetka.ua (Київ)
134 499 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF A16 FA608UP (FA608UP-R7165), AMD Ryzen 7 260 / 16 / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB /
Rozetka.ua (Київ)
85 306 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus FA608UP-R7165, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP (FA608UP-R7165). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP (FA608UP-R7165) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія