шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP [FA608UP-RV007]

Конфігурації і ціни 142Відгуки  Обговорення  Корисне14Аксесуари
Купити ноутбук Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP (FA608UP-RV007) за ціною від 87999 грн.
Відео 5Фото 47

Серия Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP

Модифікації Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP 10
Характеристики [FA608UP-RV007]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
DOS
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
354x269x26 мм
Вага
2.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  105000 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3016ua
від 71 999 грн.
Acer Nitro V 16S AI ...
ANV16S-41-R9 EF
від 82 445 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3064ua
Acer Nitro V 15 ANV1...
ANV15-A31-R3 05
від 81 329 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3065ua
від 74 999 грн.
HP OMEN 16-ap0000
16-ap0030ua
від 70 299 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3046ua
від 63 999 грн.
Acer Nitro 16 AN16-41
AN16-41-R6UF
від 82 999 грн.
Asus TUF Gaming A16 ...
FA608UH-RV08 6
від 73 364 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3019ua
від 53 799 грн.
NH.U05EP.008
від 55 506 грн.
NH.QXREP.008
від 69 030 грн.
FA608UP-QT04 4
від 77 999 грн.
ANV16S-61-R0 BF
від 79 230 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3077nw
від 54 378 грн.
FA608UP-QT00 6
від 75 999 грн.
Dream Machines RT505...
RT5050-15UA2 1
від 72 999 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
NH.U1FEP.001
від 64 999 грн.
FA608UM-RV11 1
від 75 730 грн.
ANV16S-61-R6 C2
від 99 930 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3069ua
від 68 499 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3068ua
від 66 999 грн.
FA608UM-RV00 5
від 70 161 грн.
ANV16-42-R81 K
від 70 599 грн.
FA608UM-R716 5
від 54 590 грн.
ANV16-42-R7V N
від 71 800 грн.
Acer Nitro 16 AN16-41
AN16-41-R0YX
FA608UM-R716 5W
від 53 125 грн.
FA608UM-QT03 9
ANV16-42-R43 A
від 69 999 грн.

Обзор на Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP
Спецификация Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP
від 87 999 грн.
Ігровий ноутбук ASUS TUF Gaming A16 FA608UP-RV007 Jaeger Gray (90NR0KT1-M006M0) 90NR0KT1-M006M0
FOXTROT.UA (Київ)
87 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 FA608UP-RV007(90NR0KT1-M006M0)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук ASUS FA608UP-RV007
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 (2025) FA608UP-RV007 (90NR0KT1-M006M0) Jaeger Gray / 16" IPS WUXGA 165 Гц / AMD Ryzen 7 260 / RA
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus FA608UP-RV007, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP (FA608UP-RV007). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP (FA608UP-RV007) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія