шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP [FA608UP-RV101]

Конфігурації і ціни 139Відгуки  Обговорення  Корисне14Аксесуари
Купити ноутбук Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP (FA608UP-RV101) за ціною від 96230 грн.
Відео 5Фото 47

Серия Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP

Модифікації Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP 10
Характеристики [FA608UP-RV101]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
без ОС
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
354x269x26 мм
Вага
2.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  80000 грн.    до  120000 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
ANV16-42-R50 J
від 89 999 грн.
ANV16-42-R3X B
від 102 030 грн.
NH.U1EEP.002
від 73 999 грн.
NH.U1EEP.001
від 80 301 грн.
ANV16-42-R19 3
від 88 064 грн.
Asus TUF Gaming A16 ...
FA608UP-R716 5
від 61 999 грн.
Acer Nitro V 16S AI ...
NH.U05EP.007
NH.QXSEP.00B
від 55 999 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG00FERA
від 80 360 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG004FRM
від 80 330 грн.
FA608UP-A16. R95070
від 84 999 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
NH.U5VEU.005
від 93 999 грн.
ANV16S-61-R6 C2
від 99 930 грн.
NH.U03EP.008
від 68 467 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG003QPB
від 96 330 грн.
ANV16S-41-R7 QH
від 79 430 грн.
NH.QXREP.008
від 69 030 грн.
ANV15-A31-R7 H1
від 104 830 грн.
NH.QYZEP.005
від 91 214 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3022ro
HP Victus 15-fb3000
15-fb3022po
від 103 219 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3017nw
від 91 930 грн.
HP OMEN 16-ap0000
16-ap0029nn
від 106 930 грн.
NH.QXQEP.00C
від 107 630 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3046ua
від 63 999 грн.
HP OMEN 16-ap0000
16-ap0030ua
від 70 299 грн.
Acer Nitro 16 AN16-41
AN16-41-R40K
від 90 500 грн.
ANV16-42-R25 8
від 62 599 грн.
MSI Katana A15 AI B8VG
B8VG-428EU
від 108 999 грн.
NH.QYYEP.003
від 65 649 грн.

Обзор на Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP
Спецификация Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP
від 96 230  до 100 933 грн.
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 (2025) FA608UP-RV101, 16" IPS WQXGA 165 Гц/AMD Ryzen 7260/RAM 32 ГБ/SSD 1 ТБ/nVidia GeForce RTX
MAUDAU (Київ)
100 933 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 (2025) FA608UP-RV101, 16" IPS WQXGA 165 Гц / AMD Ryzen 7 260 / RAM 32 ГБ / SSD 1 ТБ / nVidia GeF
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігровий ноутбук Asus TUF A16, (FA608UP-RV101) FHD / AMD Ryzen 7 260 / RAM 32 ГБ / SSD 1 ТБ / RTX 5070 / FreeDos / сірий
Rozetka.ua (Київ)
96 230 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus FA608UP-RV101, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP (FA608UP-RV101). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus TUF Gaming A16 (2025) FA608UP (FA608UP-RV101) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія