шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UM [FA808UM-I642]

Конфігурації і ціни 462Відгуки  Обговорення  Корисне14Аксесуари
Купити ноутбук Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UM (FA808UM-I642) за ціною від 130877 грн.
Відео 8Фото 42

Серия Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UM

Модифікації Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UM 13
Характеристики [FA808UM-I642]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
399x283x27 мм
Вага
2.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  110000 грн.    до  165000 грн.

Обзор на Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UM
від 130 877  до 145 349 грн.
Asus Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UM (FA808UM-I642) Gray
MTA.ua (Київ)
135 999 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UM Gray (FA808UM-I642) EU
Zhuk.ua (Київ)
134 615 грн.
← купити
Ноутбук Asus Tuf Gaming A18 FA808UM Gray (FA808UM-I642) FA808UM-I642
Openshop.ua (Київ)
132 820 грн.
← купити
ASUS TUF Gaming A18 FA808UM Gray (FA808UM-I642)
Mobileplanet.ua (Одеса)
130 877 грн.
← купити
Asus TUF Gaming A18 FA808UM-I642 Refurbished
Kvshop.com.ua (Київ)
138 977 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UM (FA808UM-I642) Gray
Rozetka.ua (Київ)
143 315 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 2025 FA808UM-I642 Jaeger Gray
Rozetka.ua (Київ)
145 349 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus FA808UM-I642, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UM (FA808UM-I642). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UM (FA808UM-I642) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія