шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UM [FA808UM-S8012W]

Конфігурації і ціни 472Відгуки  Обговорення  Корисне14Аксесуари
Купити ноутбук Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UM (FA808UM-S8012W) за ціною від 70999 грн.
Відео 8Фото 42

Серия Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UM

Модифікації Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UM 13
Где купить? [FA808UM-S8012W]
Характеристики [FA808UM-S8012W]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
399x283x27 мм
Вага
2.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  87500 грн.

Обзор на Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UM
від 70 999  до 81 249 грн.
Asus Ноутбук Asus TUF Gaming A18 2025 FA808UM (FA808UM-S8012W) Jaeger Gray
MTA.ua (Київ)
75 299 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UM (FA808UM-S8012W)
Touch (Дніпро)
76 339 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming A18 2025 FA808UM Jaeger Gray (FA808UM-S8012W)
Zhuk.ua (Київ)
75 600 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming A18 2025 FA808UM Jaeger Gray (FA808UM-S8012W) TUF Gaming A18 2025 FA808UM Jaeger Gray (FA808UM-S8012
Denika.ua (Харків)
76 550 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming A18 2025 FA808UM (FA808UM-S8012W) Jaeger Gray
Soho.com.ua (Київ)
74 479 грн.
← купити
Ноутбук Asus Tuf Gaming A18 2025 FA808UM Jaeger Gray (FA808UM-S8012W) FA808UM-S8012W
Openshop.ua (Київ)
76 723 грн.
← купити
ASUS TUF Gaming A18 2025 FA808UM Jaeger Gray (FA808UM-S8012W) 90NR0NN1-M004M0, FA808UM-S8012W
Luckylink.kiev.ua (Київ)
71 505 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 2025 FA808UM Jaeger Gray (FA808UM-S8012W)
Smartmag.biz.ua (Львів)
71 376 грн.
← купити
ASUS TUF Gaming A18 2025 FA808UM Jaeger Gray (FA808UM-S8012W) FA808UM-S8012W
Geekabyte.com.ua (Київ)
70 999 грн.
← купити
ASUS TUF Gaming A18 2025 FA808UM Jaeger Gray (FA808UM-S8012W)
Mobileplanet.ua (Одеса)
74 297 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus FA808UM-S8012W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UM (FA808UM-S8012W). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UM (FA808UM-S8012W) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія