шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus ROG Strix G16 (2025) G614PP [G614PP-WH94]

Конфігурації і ціни 53Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук Asus ROG Strix G16 (2025) G614PP (G614PP-WH94) за ціною від 67699 грн.
Відео 2Фото 91

Серия Asus ROG Strix G16 (2025) G614PP

Модифікації Asus ROG Strix G16 (2025) G614PP 7
Где купить? [G614PP-WH94]
Характеристики [G614PP-WH94]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
2.4 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
354x264x30 мм
Вага
2.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  87500 грн.
Asus ROG Strix G16 (...
G614FM-WS94
від 63 127 грн.
G614FH-OS94
від 63 599 грн.
G614FM-W321
від 84 999 грн.
G614PM-RV116
від 75 999 грн.
G614PH-RV058
від 65 000 грн.
Lenovo Legion Pro 5 ...
83F20026US
від 79 999 грн.
83LT004MGE
від 77 999 грн.
82WM00ERUS
від 83 699 грн.
83LT000EUS
від 70 668 грн.
82WM00FJSP
від 83 999 грн.
83LTCTO1WW
від 82 799 грн.
83LT004AFR
від 79 949 грн.
83LT004BFR
83F20027US
від 80 799 грн.
82WM00EMRM
від 73 999 грн.
82WM0085RM
83LT002GRM
83LT004GRA
82WM00EPRM

від 67 699  до 98 289 грн.
Asus Ноутбук Asus ROG Strix G16 G614PP (G614PP-WH94) Black
MTA.ua (Київ)
71 499 грн.
← купити
Ноутбук Asus ROG Strix G16 G614PP (G614PP-WH94)
Touch (Дніпро)
71 459 грн.
← купити
Ноутбук Asus ROG Strix G16 G614PP Eclipse Gray (G614PP-WH94)
Zhuk.ua (Київ)
71 348 грн.
← купити
Ноутбук Asus ROG Strix G16 G614PP (G614PP-WH94) ROG Strix G16 G614PP (G614PP-WH94)
Denika.ua (Харків)
70 907 грн.
← купити
Ноутбук Asus Rog Strix G16 G614PP (G614PP-WH94)
Stls.store (Київ)
72 492 грн.
← купити
Ноутбук Asus ROG Strix G16 G614PP 16,1" (AMD Ryzen 9/16GB/1TB (SSD)/RTX 5070) (G614PP-WH94) (Standard) G614PP-WH94
Jabko.ua (Львів)
71 799 грн.
← купити
Ноутбук Asus ROG Strix G16 G614PP (G614PP-WH94) Black
Soho.com.ua (Київ)
71 859 грн.
← купити
Ноутбук Asus Rog Strix G16 G614PP (G614PP-WH94)
Цифра (Київ)
71 025 грн.
← купити
Ноутбук Asus Rog Strix G16 G614PP (G614PP-WH94) G614PP-WH94
Openshop.ua (Київ)
74 920 грн.
← купити
ASUS ROG Strix G16 G614PP (G614PP-WH94) G614PP-WH94
Luckylink.kiev.ua (Київ)
68 900 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus G614PP-WH94, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus ROG Strix G16 (2025) G614PP (G614PP-WH94). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus ROG Strix G16 (2025) G614PP (G614PP-WH94) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія