шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus ROG Strix G16 (2025) G614PR [G614PR-RV034]

Конфігурації і ціни 120Відгуки1Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук Asus ROG Strix G16 (2025) G614PR (G614PR-RV034) за ціною від 98921 грн.
Відео 2Фото 91

Серия Asus ROG Strix G16 (2025) G614PR

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Asus ROG Strix G16 (2025) G614PR 10
Где купить? [G614PR-RV034]
Характеристики [G614PR-RV034]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
2.4 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
без ОС
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
354x264x30 мм
Вага
2.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  85000 грн.    до  125000 грн.
Asus ROG Strix G16 (...
G614PR-R9161
від 96 999 грн.
G614PR-RV033
від 109 999 грн.
G614PR-RV087
від 99 999 грн.
G614PP-RV090
від 81 999 грн.
G614FP-R9161
від 89 500 грн.
G614PM-RV088
від 98 330 грн.
G614PR-RV004 W
від 105 379 грн.
G614FM-W322
від 104 999 грн.
G614PR-G16.R 95070TI
від 96 499 грн.
G614FP-DS96
G614FM-RV066
від 105 030 грн.
G614PP-NEBUL A016W
G614FR-ES96
від 114 999 грн.
G614PP-MS96
від 89 999 грн.
G614PP-R9161 W
від 116 030 грн.
G614FM-W642
від 116 999 грн.
G614PP-MS102
G614PR-RV003 W
від 110 999 грн.
G614PM-NEBUL A036
від 90 600 грн.
G614PR-G16.R 05070TI
від 119 999 грн.
Lenovo Legion Pro 5 ...
83LT008ARA
83F2001FPB
від 100 990 грн.
83LT008QRA
від 104 953 грн.
83LT008LRA
від 77 999 грн.
83LT008GRA
від 100 864 грн.
83LT008PRA
від 104 900 грн.
83LT001MRA
від 88 999 грн.
83LT001WPB
від 92 999 грн.
83F2001HCK
від 95 999 грн.
83F2002QRA
від 93 999 грн.

Достойний апарат.
12 лютого 2026, 19:47 #
Переваги:Потужна машинка. Можна в 2к геймінг.

Недоліки:Не скажу, що мене особисто це розчарувало бо я вважаю, що для такої діагоналі цілком достатньо full hd але для когось це може бути недоліком. Ну, сорі піпл але і ціна не 120к грн, а 84. За цю різницю придбаєте собі офігезний 2к моніч, ще й на "каву" залишиться, якщо вже так сильно кортить в 2к. Або навіть 2к телевізор зі 120-144Гц

Коментар:Неточність в описі характеристик, а саме: частота ОЗП по факту не 5200, а 5600. Сьогодні знімав задню кришку дивився. Так що неточність позитивна але всеодно неточність)

Автор:Олександр Майдан  пользуюсь Asus ROG Strix G16 (2025) G614PR кілька місяців

Владислав М13 лютого 2026, 12:14
Вітаємо. Для цієї групи ноутбуків ОЗУ знижена до 5200, навіть, якщо встановлені плашки 5600.
Андрій 14 травня 2026, 19:45
я спеціально напииклад шукав фулл шд , меньше навантаження на відеокарту , продуктивніть 5070ти на фулл шд краща за 5080 в 2к , і якщо вам не треба більше 60 фпс в одиночних іграх можно поставити ліміт фпс та грати в тиші бо навантаження на відеокарту менше на 80% ,відповідно менше шуму .
від 98 921  до 124 500 грн.
Asus Ноутбук Asus ROG Strix G16 G614PR (G614PR-RV034) Eclipse Gray Metallic
MTA.ua (Київ)
102 699 грн.
← купити
Ноутбук ASUS ROG Strix G16 AMD Ryzen 9 8940HX 16Gb/1Tb RTX5070Ti G614PR-RV034
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
117 999 грн.
← купити
Ноутбук Asus ROG Strix G16 G614PR Eclipse Gray Metallic (G614PR-RV034) EU
Zhuk.ua (Київ)
101 588 грн.
← купити
Ноутбук Asus Rog Strix G16 G614PR Eclipse Gray Metallic (G614PR-RV034) G614PR-RV034
Openshop.ua (Київ)
103 097 грн.
← купити
ASUS ROG Strix G16 G614PR Eclipse Gray Metallic (G614PR-RV034) G614PR-RV034
Geekabyte.com.ua (Київ)
102 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614PR Eclipse Gray Metallic (G614PR-RV034)
Smartmag.biz.ua (Львів)
98 921 грн.
← купити
ASUS ROG Strix G16 G614PR Eclipse Gray Metallic (G614PR-RV034)
Mobileplanet.ua (Одеса)
99 965 грн.
← купити
Asus ROG Strix G16 G614PR Eclipse Gray Metallic (G614PR-RV034) Ноутбук ROG Strix G16 G614PR Eclipse Gray Metallic (G614PR-RV
Kvshop.com.ua (Київ)
107 477 грн.
← купити
Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614PR Eclipse Gray Metallic (G614PR-RV034)
Rozetka.ua (Київ)
107 962 грн.
← купити
Ноутбук ASUS ROG Strix G16 AMD Ryzen 9 8940HX 16Gb/1Tb RTX5070Ti G614PR-RV034
Rozetka.ua (Київ)
124 500 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus G614PR-RV034, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus ROG Strix G16 (2025) G614PR (G614PR-RV034). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus ROG Strix G16 (2025) G614PR (G614PR-RV034) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія