шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus ROG Strix G18 (2025) G814FP [G814FP-WS101]

Конфігурації і ціни 170Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук Asus ROG Strix G18 (2025) G814FP (G814FP-WS101) за ціною від 155152 грн.
Фото 92

Серия Asus ROG Strix G18 (2025) G814FP

Модифікації Asus ROG Strix G18 (2025) G814FP 12
Где купить? [G814FP-WS101]
Характеристики [G814FP-WS101]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
96 ГБ
Ємність накопичувача
4 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
399x294x31 мм
Вага
3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  135000 грн.    до  205000 грн.

Обзор на Asus ROG Strix G18 (2025) G814FP
Ссылка на страницу поддержки
від 155 152  до 214 899 грн.
Asus Ноутбук Asus ROG Strix G18 G814FP (G814FP-WS101)
MTA.ua (Київ)
162 399 грн.
← купити
Ноутбук Asus ROG Strix G18 G814FP (G814FP-WS101)
Zhuk.ua (Київ)
160 650 грн.
← купити
Ноутбук Asus ROG Strix G18 G814FP (G814FP-WS101) ROG Strix G18 G814FP (G814FP-WS101)
Denika.ua (Харків)
162 670 грн.
← купити
Ноутбук Asus ROG Strix G18 18" (AMD Ryzen 9/96GB/4TB (SSD)/RTX 5070) (G814FP-WS101) (Standard) G814FP-WS101
Jabko.ua (Львів)
161 699 грн.
← купити
Ноутбук Asus ROG Strix G18 G814FP (G814FP-WS101)
Soho.com.ua (Київ)
163 359 грн.
← купити
Ноутбук Asus Rog Strix G18 G814FP (G814FP-WS101) G814FP-WS101
Openshop.ua (Київ)
163 037 грн.
← купити
ASUS ROG Strix G18 G814FP (G814FP-WS101) G814FP-WS101
Geekabyte.com.ua (Київ)
164 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS ROG Strix G18 G814 (G814FP-WS101) G814FP-WS101
Sota.store (Київ)
212 940 грн.
← купити
ASUS ROG Strix G18 G814FP (G814FP-WS101)
Mobileplanet.ua (Одеса)
158 282 грн.
← купити
Ноутбук ASUS ROG Strix G18 G814FP (G814FP-WS101)
Smartmag.biz.ua (Львів)
155 152 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus G814FP-WS101, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus ROG Strix G18 (2025) G814FP (G814FP-WS101). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus ROG Strix G18 (2025) G814FP (G814FP-WS101) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія