шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 18 (2025) G835LW [G835LW-SA034X]

Конфігурації і ціни 142Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити ноутбук Asus ROG Strix SCAR 18 (2025) G835LW (G835LW-SA034X) за ціною від 168907 грн.
Відео 9Фото 19

Серия Asus ROG Strix SCAR 18 (2025) G835LW

Модифікації Asus ROG Strix SCAR 18 (2025) G835LW 17
Характеристики [G835LW-SA034X]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
399x298x32 мм
Вага
3.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  140000 грн.    до  210000 грн.
Asus ROG Strix G18 (...
G814JZR-N613 4
від 170 100 грн.
Asus ROG Strix SCAR ...
G835LR-XS96
від 179 999 грн.
G835LR-XS100
від 186 999 грн.
G814JZR-N614 4
від 183 789 грн.
G814JZR-N612 4
від 156 412 грн.
G814JZR-N611 4
від 149 567 грн.
G834JZ-N6023
від 149 999 грн.
G834JZ-N6022
від 147 999 грн.
G634JZR-A081 X
від 144 999 грн.
G834JY-N6082 X
від 208 999 грн.
G814JZR-N618 4
від 141 760 грн.
G835LW-U9642 X
від 176 500 грн.
G834JY-N6048
від 209 999 грн.
G835LW-SA083 W
від 167 439 грн.
G834JZ-N6223
від 179 104 грн.
G834JZ-N6222
від 167 524 грн.
G835LW-XS100
від 181 851 грн.
G834JZ-N6224
від 190 684 грн.
G835LR-SA065 W
від 162 500 грн.
G835LW-SA077 W
G835LW-U9642 W
G835LR-SA154 W
від 194 996 грн.
G835LR-SA125 W
від 194 449 грн.
G814JZR-N611 9
від 145 144 грн.
G835LW-XS101
від 195 141 грн.
G834JZ-N6006 W
G814JIR-N608 6W
від 141 999 грн.
G814JZ-G18.I 94080
від 117 572 грн.
G815LR-IS101
від 178 599 грн.
G815LR-IS100
від 166 125 грн.

Asus ROG Strix SCAR 18 (G835LX) Review - Is the NVIDIA RTX ...
Asus ROG Strix Scar 18 (2024) Review | PCMag
від 168 907  до 189 249 грн.
Asus Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 18 G835LW (G835LW-SA034X) Black
MTA.ua (Київ)
176 699 грн.
← купити
Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 18 G835LW (G835LW-SA034X) EU
Zhuk.ua (Київ)
174 825 грн.
← купити
Ноутбук Asus Rog Strix Scar 18 G835LW (G835LW-SA034X) G835LW-SA034X
Openshop.ua (Київ)
177 422 грн.
← купити
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW (G835LW-SA034X)
Smartmag.biz.ua (Львів)
168 907 грн.
← купити
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW (G835LW-SA034X)
Mobileplanet.ua (Одеса)
172 248 грн.
← купити
Asus ROG Strix SCAR 18 G835LW (G835LW-SA034X) Ігровий ноутбук ROG Strix SCAR 18 G835LW (G835LW-SA034X)
Kvshop.com.ua (Київ)
184 477 грн.
← купити
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 18 2025 G835LW-SA034X Off Black
Rozetka.ua (Київ)
189 249 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus G835LW-SA034X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus ROG Strix SCAR 18 (2025) G835LW (G835LW-SA034X). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus ROG Strix SCAR 18 (2025) G835LW (G835LW-SA034X) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія