шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA [P5405CSA-CH51164]

Конфігурації і ціни 52Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA (P5405CSA-CH51164) за ціною від 76987 грн.
Відео 22Фото 75

Серия Asus ExpertBook P5 P5405CSA

Модифікації Asus ExpertBook P5 P5405CSA 10
Характеристики [P5405CSA-CH51164]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
4 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
312x223x16 мм
Вага
1.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  97500 грн.
Asus ExpertBook P5 P...
P5405CSA-NZ0 417W
від 68 100 грн.
P5405CSA-CH5 1162
від 67 286 грн.
HP OmniBook 7 14-fs0...
14-fs0003ua
від 72 206 грн.
14-fs0218nw
від 73 306 грн.
P5405CSA-NZ0 408X
від 74 300 грн.
P5405CSA-NZ0 171
від 68 706 грн.
Apple MacBook Air (2...
Z15Y0012R
від 83 472 грн.
14-fs0002ua
від 75 624 грн.
Z15W000AM
від 78 517 грн.
Z15Y000BC
від 84 316 грн.
Z160001B4
від 81 540 грн.
Z160001CT
від 60 615 грн.
Z15W000B4
від 79 476 грн.
Z15Z0005K
від 87 468 грн.
Z15Z0005J
від 72 594 грн.
Z15S000D9
від 88 356 грн.
Z15W000B9
Z15W000B6
від 88 800 грн.
Z15T0005K
Z15Y000DN
Z1610005F
від 89 466 грн.
Apple MacBook Air 13...
MBA13M312M
від 72 442 грн.
Z160000B1
від 75 480 грн.
Z15X0005J
від 91 020 грн.
Z15S000CK
від 86 940 грн.
Z15S0014R
від 91 686 грн.
Z15X0005F
від 74 148 грн.
Z15T0005L
від 93 462 грн.
Z15S000CU
Z15T0005G

від 76 987  до 85 159 грн.
Asus Ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA (P5405CSA-CH51164) Misty Gray
MTA.ua (Київ)
80 699 грн.
← купити
Ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA Misty Gray (P5405CSA-CH51164) EU
Zhuk.ua (Київ)
79 805 грн.
← купити
Ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA Misty Gray (P5405CSA-CH51164) P5405CSA-CH51164
Openshop.ua (Київ)
78 741 грн.
← купити
ASUS ExpertBook P5 P5405CSA Misty Gray (P5405CSA-CH51164) Refurbished
Mobileplanet.ua (Одеса)
76 987 грн.
← купити
Asus ExpertBook P5 P5405CSA-CH51164 Refurbished
Kvshop.com.ua (Київ)
82 977 грн.
← купити
Ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA (P5405CSA-CH51164) Misty Gray
Rozetka.ua (Київ)
85 159 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus P5405CSA-CH51164, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA (P5405CSA-CH51164). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA (P5405CSA-CH51164) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія