шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (підключення інтернету (wan))
SFP (оптика)
Каталог товарів

Ціни82Опис Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400 за ціною від 1740 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Asus PCE-AXE5400

Вага (г): 50; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; Bluetooth: Bluetooth v5.2; Потужність передавача (dBm): 23; WAN: LAN: Антена: зовнішня; Смуга пропускання (МГц): 160; Макс. швидкість при 6 ГГц (Мбіт/с): 2402; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 2402; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 574
Колір
Тип пристрою
Wi-Fi адаптер
Інтерфейс підключення
PCIe
Вхід даних (WAN-port)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
Bluetooth v5.2
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 740  до 3 386 грн.
Бездротовий адаптер Asus PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10)
Click.ua (Київ)
1 811 грн.
← купити
Asus Мережевий адаптер Asus PCE-AXE5400
MTA.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-AXE5400
Itbox.ua (Київ)
← купити
WiFi-адаптер ASUS PCE-AXE5400 Bluetooth 5.2 PCI Express WPA3 OFDMA MU-MIMO 90IG07I0-ME0B10
Moyo.ua (Київ)
2 029 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400
Touch (Дніпро)
1 979 грн.
← купити
Бездротовий адаптер Asus PCE-AXE5400
ШО (Київ)
1 972 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400
Openshop.ua (Київ)
2 198 грн.
← купити
ASUS 90IG07I0-ME0B10
Mallprix.com (Київ)
2 133 грн.
← купити
Адаптер ASUS PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10)
АЛЛО (Київ)
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-AXE5400
Brain.com.ua (Київ)
← купити
WiFi-адаптер ASUS PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10) 90IG07I0-ME0B10
Skay.ua (Одеса)
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400
Redprice.sale (Львів)
1 981 грн.
← купити
Мережева карта Asus PCE-AXE5400
Telemart.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400
Denika.ua (Харків)
← купити
ASUS PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10)
Tehnomart.com (Київ)
1 988 грн.
← купити
Asus PCE-AXE5400
COMFY.ua (Київ)
1 819 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 984 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10) 90IG07I0-ME0B10
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi-адаптер Asus PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10) 90IG07I0-ME0B10
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мережевий адаптер Asus PCE-AXE5400
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 217 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-AXE5400
Q-techno.com.ua (Київ)
2 081 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-AXE5400
Nkt.ua (Київ)
1 902 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-AXE5400
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 815 грн.
← купити
Asus PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10)
Mobileplanet.ua (Одеса)
1 846 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400 Bluetooth 5.2 PCI Express WPA3 OFDMA MU-MIMO
Citrus.ua (Київ)
← купити
WiFi-адаптер ASUS PCE-AXE5400 Bluetooth 5.2 PCI Express WPA3 OFDMA MU-MIMO
Zhuk.ua (Київ)
1 935 грн.
← купити
Asus PCE-AXE5400 — Wi-Fi адаптер 802.11ax 2.4/5/6 ГГц Bluetooth 5.2 PCI-Express (90IG07I0-ME0B10) PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B
Comtrade.ua (Київ)
2 032 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер ASUS PCE-AXE5400
Ktc.ua (Рівне)
2 019 грн.
← купити
ASUS PCE-AXE5400 90IG07I0-ME0B10
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Мережевий адаптер Asus pce-axe5400
Tviy-Dim.com (Київ)
2 014 грн.
← купити
WiFi-адаптер ASUS Wi-Fi-адаптер PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10)
MAUDAU (Київ)
2 092 грн.
← купити
Asus PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10) 90ig07i0-me0b10
Kvshop.com.ua (Київ)
1 897 грн.
← купити
Бездротовий адаптер Asus PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 016 грн.
← купити
WiFi-адаптер ASUS PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10) 90IG07I0-ME0B10
Compx.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Адаптер WiFi PCE-AXE5400 AXE5400, PCI-Express x1, BT5.2 Asus (2000003288144)
Rozetka.ua (Київ)
2 327 грн.
← купити
ASUS PCE-AXE5400
Mallprix.com (Київ)
1 948 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400
Tomdom.in.ua (Львів)
1 987 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400
Redprice.sale (Львів)
1 974 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400
Timesport.com.ua (Львів)
1 978 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400
Timesport.com.ua (Львів)
1 971 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400
Tomdom.in.ua (Львів)
1 980 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 940 грн.
← купити
Wi-Fi-адаптер Asus PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10) PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10)
Denika.ua (Харків)
1 740 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400
Saren.com.ua (Львів)
1 944 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-AXE5400 90IG07I0-ME0B10
Comtrading.ua (Київ)
2 505 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 792 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400
Zaua.store (Львів)
1 937 грн.
← купити
ASUS WiFi-адаптер pce-axe5400 Bluetooth 5.2 pci Express wpa3 ofdma mu-mimo 90ig07i0-me0b10
Tviy-Dim.com (Київ)
2 209 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-AXE5400
MAUDAU (Київ)
2 298 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400
MAUDAU (Київ)
2 011 грн.
← купити
WiFi-адаптер Asus PCE-AXE5400 Bluetooth 5.2 PCI Express WPA3 OFDMA MU-MIMO
MAUDAU (Київ)
2 289 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер ASUS PCE-AXE5400 NW41381
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 899 грн.
← купити
ASUS WiFi-адаптер PCE-AXE5400 Bluetooth 5.2 PCI Express WPA3 OFDMA MU-MIMO E-90IG07I0-ME0B10
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий адаптер Asus PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10)
Rozetka.ua (Київ)
2 082 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер ASUS PCE-AXE5400, BT5.2, 2.4G, 5G, 6G, Wi-Fi 6E, PCI Express x1 (90IG07I0-ME0B10)
Rozetka.ua (Київ)
3 386 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер ASUS PCE-AXE5400, BT5.2, 2.4G, 5G, 6G, Wi-Fi 6E, PCI Express x1 (90IG07I0-ME0B10)
Rozetka.ua (Київ)
2 998 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-AXE5400
Rozetka.ua (Київ)
2 171 грн.
← купити
Бездротовий адаптер Asus PCE-AXE5400 ( PCI Express )
Rozetka.ua (Київ)
2 511 грн.
← купити
Бездротовий адаптер Asus PCE-AXE5400 (Wi-Fi 6/6E, Bluetooth 5.2, MU-MIMO, OFDMA, 2 внешних антенны)
Rozetka.ua (Київ)
2 340 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400 [105386]
Rozetka.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Адаптер WiFi ASUS PCE-AXE5400 AXE5400, PCI-Express x1, BT5.2 (90IG07I0-ME0B10)
Rozetka.ua (Київ)
2 342 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-AXE5400
Rozetka.ua (Київ)
2 169 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-AXE5400
Rozetka.ua (Київ)
2 494 грн.
← купити
Wi-Fi-адаптер Asus PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10)
Rozetka.ua (Київ)
1 875 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер Asus PCE-AXE5400
Rozetka.ua (Київ)
2 191 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-AXE5400 (199161)
Rozetka.ua (Київ)
2 691 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-AXE5400
Rozetka.ua (Київ)
2 284 грн.
← купити
Бездротовий адаптер Asus PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10)
Rozetka.ua (Київ)
2 516 грн.
← купити
Адаптер WiFi ASUS PCE-AXE5400 AXE5400, PCI-Express x1, BT5.2
Rozetka.ua (Київ)
2 675 грн.
← купити
WiFi-адаптер ASUS PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10)
Rozetka.ua (Київ)
2 033 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер ASUS PCE-AXE5400
Rozetka.ua (Київ)
2 247 грн.
← купити
Wi-Fi карта – мережний адаптер ASUS PCE-AXE5400
Rozetka.ua (Київ)
2 391 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер ASUS PCE-AXE5400
Rozetka.ua (Київ)
2 279 грн.
← купити
Адаптер WiFi ASUS PCE-AXE5400 AXE5400, PCI-Express x1, BT5.2
Rozetka.ua (Київ)
2 322 грн.
← купити
Сетовий адаптер Asus PCE-AXE5400
Rozetka.ua (Київ)
2 172 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-AXE5400
Rozetka.ua (Київ)
2 214 грн.
← купити
Мережева карта Asus PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10)
Rozetka.ua (Київ)
1 923 грн.
← купити
Бездротовий WiFi-адаптер Asus PCE-AXE5400
Rozetka.ua (Київ)
2 435 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-AXE5400
Rozetka.ua (Київ)
2 782 грн.
← купити
Wi-Fi/Bluetooth адаптер Asus PCE-AXE5400 (90IG07I0-ME0B10)
Rozetka.ua (Київ)
1 772 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер ASUS PCE-AXE5400, BT5.2, 2.4G, 5G, 6G, Wi-Fi 6E, PCI Express x1 (90IG07I0-ME0B10)
Rozetka.ua (Київ)
3 100 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus PCE-AXE5400, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер Asus PCE-AXE5400. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер Asus PCE-AXE5400 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія