шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (підключення інтернету (wan))
SFP (оптика)
Каталог товарів

Ціни54Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер Asus PCE-BE6500 за ціною від 2362 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Asus PCE-BE6500

Вага (г): 52; Габарити (мм): 121x89x22; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; Bluetooth: Bluetooth v5.4; WAN: LAN: Антена: зовнішня; Смуга пропускання (МГц): 160; Макс. швидкість при 6 ГГц (Мбіт/с): 2882; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 2882; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 688
Колір
Тип пристрою
Wi-Fi адаптер
Інтерфейс підключення
PCIe
Вхід даних (WAN-port)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi 7 (802.11be)
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
Bluetooth v5.4
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
Габарити
121x89x22 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2100 грн.    до  3200 грн.

від 2 362  до 3 805 грн.
Wi-Fi адаптер Asus PCE-BE6500
Secur.ua (Київ)
2 629 грн.
← купити
Asus Мережевий адаптер Asus PCE-BE6500 Black (90IG09G0-MO0B00)
MTA.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Бездротовий адаптер Asus PCE-BE6500 (90IG09G0-MO0B00)
Click.ua (Київ)
2 362 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi ASUS PCE-BE6500 (90IG09G0-MO0B00) 90IG09G0-MO0B00
Itbox.ua (Київ)
2 385 грн.
← купити
WiFi-адаптер ASUS PCE-BE6500 (90IG09G0-MO0B00) 90IG09G0-MO0B00
Moyo.ua (Київ)
← купити
Адаптер WiFi ASUS PCE-BE6500 BE6500, PCI-Express x1, BT5.4 90IG09G0-MO0B00
ШО (Київ)
2 974 грн.
← купити
Мережевий адаптер Asus PCE-BE6500 (90IG09G0-MO0B00)
АЛЛО (Київ)
← купити
Asus PCE-BE6500
Mallprix.com (Київ)
2 511 грн.
← купити
WiFi-адаптер ASUS PCE-BE6500 (90IG09G0-MO0B00) 90IG09G0-MO0B00
Skay.ua (Одеса)
← купити
Мережева карта Asus PCE-BE6500
Telemart.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus PCE-BE6500, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер Asus PCE-BE6500. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер Asus PCE-BE6500 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія