шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити мишка Asus ROG Gladius III Core за ціною від 1631 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Asus ROG Gladius III Core

в обплетенні; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами: Asus Aura Sync; Підсвічування корпуса: RGB;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Оптимальний хват: долонний, пальцевий, кігтьовий; Hot Swap; Ресурс перемикачів: 100 млн натискань; Перемикачі (світчі): ROG; Кнопка зміни DPI
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3311
Роздільна здатність сенсора12000 DPI
Макс. прискорення35 G
Макс. швидкість300 ips
Макс. частота опитування1000 Гц (1 мс)
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)ROG
Ресурс перемикачів100 млн натискань
Hot Swap
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Оптимальний хватдолонний, пальцевий, кігтьовий
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектамиAsus Aura Sync
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
в обплетенні
Довжина кабелю2 м
Інше
Розміри (ДхШхВ)123x68x44 мм
Вага72 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 631  до 3 102 грн.
Мишка ASUS ROG Gladius III Core (90MP04E0-BMUA00) 90MP04E0-BMUA00
Artline.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Asus Мишка Asus ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00)
MTA.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша Asus ROG Gladius III CORE RGB USB-A Black (90MP04E0-BMUA00) 90MP04E0-BMUA00
Moyo.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Gladius III Core Black (90MP04E0-BMUA00) 90MP04E0-BMUA00
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Gladius III Core RGB Black (90MP04E0-BMUA00) 90MP04E0-BMUA00
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00) 90MP04E0-BMUA00
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова Asus ROG Gladius III Core RGB Black (UA) 90MP04E0-BMUA00
Jabko.ua (Львів)
← купити
Asus 90MP04E0-BMUA00
Mallprix.com (Київ)
1 631 грн.
← купити
Миша Asus ROG Gladius III Core (90MP04E0-BMUA00) Black 90MP04E0-BMUA00
Telemart.ua (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Gladius III Core Black (90MP04E0-BMUA00) ROG Gladius III Core Black (90MP04E0-BMUA00)
Denika.ua (Харків)
← купити
Мышь ASUS ROG Gladius III Core/RGB/USB-A (90MP04E0-BMUA00) Black 90MP04E0-BMUA00
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00) 90MP04E0-BMUA00
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка Asus ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00)
Soho.com.ua (Київ)
1 669 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 711 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00) 90MP04E0-BMUA00
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00) 90MP04E0-BMUA00
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Gladius III Core Black (90MP04E0-BMUA00)
Zhuk.ua (Київ)
1 796 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Gladius III Core RGB Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мишка asus rog Gladius iii Core rgb usb Black (90mp04e0-bmua00)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 040 грн.
← купити
ASUS ROG Gladius III Core Black (90MP04E0-BMUA00)
Tehnomart.com (Київ)
1 705 грн.
← купити
ASUS ROG Gladius III Core Black (90MP04E0-BMUA00) 90MP04E0-BMUA00
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 664 грн.
← купити
Asus ROG Gladius III Core Black (90MP04E0-BMUA00)
AKS.ua (Київ)
1 642 грн.
← купити
Asus ROG Gladius III Core Black (90MP04E0-BMUA00) ROGGladiusIIICoreBlack(90MP04E0-BMUA00)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Asus ROG GLADIUS III CORE Black (90MP04E0BMUA00)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 102 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Gladius III Core RGB USB-A Black (90MP04E0-BMUA00)
MAUDAU (Київ)
2 414 грн.
← купити
Asus ROG Gladius III Core Black (90MP04E0-BMUA00) Мишка ROG Gladius III Core Black (90MP04E0-BMUA00)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Gladius III Core RGB USB-A Black (90MP04E0-BMUA00) 90MP04E0-BMUA00
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Gladius III Core USB Black (90MP04E0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00)
MAUDAU (Київ)
2 478 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка Asus ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00)
MAUDAU (Київ)
2 218 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 053 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 110 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00) 323478
Rozetka.ua (Київ)
2 043 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 487 грн.
← купити
Миша Asus ROG Gladius III Core Black (90MP04E0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 477 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00) (341190)
Rozetka.ua (Київ)
2 684 грн.
← купити
Мишка asus rog Gladius iii Core rgb usb Black (90mp04e0-bmua00)
Rozetka.ua (Київ)
2 653 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Gladius III Core RGB USB-A Black (90MP04E0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 693 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Gladius III Core Black (90MP04E0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 056 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00) ASUS 90MP04E0-BMUA00 922721
Rozetka.ua (Київ)
2 771 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 139 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Gladius III Core RGB USB Black (90MP04E0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 266 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus ROG Gladius III Core, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Asus ROG Gladius III Core. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Asus ROG Gladius III Core у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія