шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни87Опис Відгуки  Обговорення  Корисне12Аксесуари
Купити мишка Asus ROG Harpe Ace Mini за ціною від 4699 грн.
Відео 8Фото 23

Характеристики та опис Asus ROG Harpe Ace Mini

знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами: Asus Aura Sync; Підсвічування корпуса: RGB;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Ресурс перемикачів: 100 млн натискань; Перемикачі (світчі): оптичні; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. частота опитування: 8000 Гц (0,125 мс)
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / Bluetooth / провідна
Версія Bluetoothv5.1
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорROG AimPoint Pro
Роздільна здатність сенсора100 – 42000 DPI
Макс. прискорення50 G
Макс. швидкість750 ips
Макс. частота опитування8000 Гц (0,125 мс)
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI / на дні корпуса /
Перемикачі (світчі)оптичні
Ресурс перемикачів100 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектамиAsus Aura Sync
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Довжина кабелю2 м
Джерело живленняакумулятор
Час роботи від акумулятора105 год
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
змінні ніжки
Розміри (ДхШхВ)117x63x37 мм
Вага49 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 699  до 8 953 грн.
Asus Мишка Asus ROG Harpe Ace Mini Black
MTA.ua (Київ)
6 399 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Harpe Ace Mini USB-A/WL/BT Black (90MP03Z0-BMUA00) 90MP03Z0-BMUA00
Artline.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша ASUS ROG Harpe Ace Mini White (90MP03Z0-BMUA10) 90MP03Z0-BMUA10
Moyo.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG ROG Harpe Ace Mini Wireless Black (90MP03Z0-BMUA00) 90MP03Z0-BMUA00
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Asus Rog Harpe Ace Mini White (90MP03Z0-BMUA10) 90MP03Z0-BMUA10
Openshop.ua (Київ)
8 953 грн.
← купити
ASUS 90MP03Z0-BMUA00
Mallprix.com (Київ)
5 341 грн.
← купити
Миша бездротова Asus ROG Harpe Ace Aim Mini Black (90MP03Z0-BMUA00) 90MP03Z0-BMUA00
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Harpe Ace Mini Wireless/Bluetooth/USB Black (90MP03Z0-BMUA00) 90MP03Z0-BMUA00
Itbox.ua (Київ)
← купити
Бездротова ігрова миша Asus ROG Harpe Ace Mini, USB-A/WL/BT, Black (90MP03Z0-BMUA00)
АЛЛО (Київ)
← купити
Миша ігрова ASUS ROG Harpe Ace Mini (Black) (UA) 90MP03Z0-BMUA00
Jabko.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus ROG Harpe Ace Mini, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Asus ROG Harpe Ace Mini. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Asus ROG Harpe Ace Mini у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія