шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мишка Asus ROG Keris Wireless AimPoint

Ціни130Опис Відгуки4Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити мишка Asus ROG Keris Wireless AimPoint за ціною від 3199 грн.
Відео 20Фото 10

Характеристики та опис Asus ROG Keris Wireless AimPoint

в обплетенні; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами: Asus Aura Sync; Підсвічування корпуса: RGB;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Оптимальний хват: пальцевий, кігтьовий; Індикатор рівня DPI; Hot Swap; Ресурс перемикачів: 70 млн натискань; Перемикачі (світчі): механічні
Рейтинг моделі: 4 з 5 (4 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / Bluetooth / провідна
Версія Bluetoothv5.1
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорROG AimPoint
Роздільна здатність сенсора36000 DPI
Макс. прискорення50 G
Макс. швидкість650 ips
Макс. частота опитування1000 Гц (1 мс)
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)механічні / ROG /
Ресурс перемикачів70 млн натискань
Hot Swap
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Індикатор рівня DPI
Оптимальний хватпальцевий, кігтьовий
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектамиAsus Aura Sync
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
в обплетенні
Довжина кабелю2 м
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора370 мАг
Час роботи від акумулятора119 год / без підсвітки /
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціязмінні ніжки
дод. перемикачі
Розміри (ДхШхВ)118x62x39 мм
Вага75 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3800 грн.    до  5250 грн.

1
0
1
2
Пречудова модель миші
15 серпня 2024, 05:48 #
Переваги:-Маса 75 г дуже комфортна
-Звук натиску
-Надійний сенсор
-Затримка по радіо зв'язку 1 мілісекунда
-Стильний дизайн
-Якісна збірка з упаковки
-Добре ковзає
-Комфортний додаток
-Об'ємний акумулятор

Недоліки:-Відсутнє підсвічування коліщатка, але завдяки цьому миша довго тримає заряд

Коментар:Дуже задоволений покупкою, ідеальний варіант легкої бездротової миші зі стильним дизайном за ціни до 3400 грн.

Автор:Ярослав

Це просто ІМБА
10 грудня 2023, 12:54 #
Переваги:Софт, дизайн, якісь збірки, підключення, налаштування, комплектація (також відмічу додаткові тефлонові наліпки, запасні мікровимикачі на 1млн кліків, наклейки для надійного хвату), виробник, можливість заміни перемикачів, довготривала робота від акумулятору.

Недоліки:Не всім підійде форма миші - за можливістю потримайте в руці. Але мені підходить повністю.

Коментар:До цього користувався мишами від А4tech, steelseries rival 3. Це моя перша бездротова миша. Хотів саме з різноманітним підключенням (радіо/кабель), а тут ще й блютуз на додаток. Деякий час шукав донгл, а він знизу миші і ніяк не відображається в інструкції (давно не тримав бездротові миші). В комплекті зручний перехідник до якого можна підключити донгл (свисток/приймач сигналу) до кабелю миші, на якому також є прищіпка. Миша в білому кольорі виглядає прекрасно, мені до вподоби. А потім я зайшов у софтину і мені прям сподобалось - дуже зручна (не в плані інтерфейсу, а в плані налаштувань). На сьогодні вона вже працює без підзарядки без двох днів місяць і лишилося ще 24% (в активні ігри не грав, грав годин 12-14 в point and click, тому якщо будете активно грати - результат буде меншим). Софт дозволяє змінити висоту відриву, чутливість в залежності від поверхні, налаштувати вручну, змінити підсвічування коли заряд опуститься до 20,25,30%. Я вкрай задоволений цією покупкою і однозначно можу рекомендувати друзям і людям що хочуть придбати собі першу бездротову мишу, але не люблять дешеві речі. Брав зі знижкою за 3000.

Автор:Dionis Preacher

Мишка топ. Користуюсь майже рік. І схоже буде таких 2.
3 лютого 2025, 03:24 #
Переваги:Все, окрім коліщатка. Бо софтом можна не забруднювати систему, усе налаштовується на самій мишці, кнопочками.

Досі в топі.

Недоліки:Коліщатко, хай йому грець!

Коментар:Не миша, а прокляття.

Справа у тому, що миша чудова! Як пристрій, тобто сам набір запчастин у зборі, усіх, окрім цього жахливого коліщатка!
Мені байдуже, що заявляє виробник, про його крутість, ресурс, виробника енкодеру... Воно просто жахливе, з самих перших днів використання, (маю на увазі звук, та резинку, що просковзує при повільній прокрутці).
А головне, що через 2 місяці, я познайомився з рандомними спрацьовуваннями коліщатка, не в ту сторону, тобто скрол вниз = 1/7 скрол вверх, та навпаки.
Just terrible відчуття.

Та софт. Якби писав за всі його проблеми, ви б прочитали повноцінну книжку "Критика отого во софту, та дров що кашляють".

Головна проблема, що за вартість близько 2500 грн. у неї, ну jast немає concurrents.
Сама миша - pretty, і виглядає просто amazing, тому після неї на якісь там хатори, ти just don't look.

У цьому друзі і полягає прокляття ROG KERIS AIMPOINT.

Тепер ось, не знаю що робити... Певно доведеться таки купувати ще одну, на період гарантії поточної, та на майбутнє, про запас... Прокляття...

Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
від 3 199  до 6 015 грн.
Asus Мишка Asus ROG Keris Aimpoint Bluetooth/Wireless Black (90MP02V0-BMUA00)
MTA.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Keris WL Aimpoint White (90MP02V0-BMUA10) 90MP02V0-BMUA10
Artline.ua (Київ)
4 449 грн.
← купити
Ігрова миша ASUS ROG Keris WL Aimpoint White (90MP02V0-BMUA10) 90MP02V0-BMUA10
Moyo.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Keris AimPoint RGB USB/WL/BT Black (90MP02V0-BMUA00) 90MP02V0-BMUA00
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Мишка Asus ROG Keris AimPoint RGB Black (90MP02V0-BMUA00) 90MP02V0-BMUA00
ШО (Київ)
3 644 грн.
← купити
Миша Asus Rog Keris WL Aimpoint Black (90MP02V0-BMUA00) 90MP02V0-BMUA00
Openshop.ua (Київ)
4 141 грн.
← купити
Миша бездротова Asus ROG Keris AimPoint RGB White (90MP02V0-BMUA10) 90MP02V0-BMUA10
Click.ua (Київ)
← купити
ASUS 90MP02V0-BMUA10
Mallprix.com (Київ)
3 901 грн.
← купити
Миша ігрова Asus ROG Keris Wireless AimPoint Black (90MP02V0-BMUA00)
АЛЛО (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Keris Aimpoint Bluetooth/Wireless Black (90MP02V0-BMUA00) 90MP02V0-BMUA00
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus ROG Keris Wireless AimPoint, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Asus ROG Keris Wireless AimPoint. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Asus ROG Keris Wireless AimPoint у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія