шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни57Опис Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити мишка Asus ROG Strix Impact III за ціною від 1532 грн.
Відео 16Фото 4

Характеристики та опис Asus ROG Strix Impact III

в обплетенні; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами: Asus Aura Sync; Підсвічування корпуса: RGB; Програмовані кнопки; Оптимальний хват: долонний, пальцевий, кігтьовий; Hot Swap; Перемикачі (світчі): Omron; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. прискорення (G): 35; Роздільна здатність сенсора (DPI): 12000
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3311
Роздільна здатність сенсора12000 DPI
Макс. прискорення35 G
Макс. швидкість300 ips
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Перемикачі (світчі)Omron
Hot Swap
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Оптимальний хватдолонний, пальцевий, кігтьовий
Програмовані кнопки
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектамиAsus Aura Sync
Підключення та живлення
КабельUSB-A
в обплетенні
Інше
Розміри (ДхШхВ)126x62x39 мм
Вага59 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ASUS ROG Strix Impact III Review - Sensor & Performance ...
Mice: Razer DeathAdder V3 vs. ASUS ROG Strix Impact III ...
ASUS ROG Strix Impact III Review - Build Quality & Disassembly ...
від 1 532  до 2 959 грн.
Asus Мишка Asus ROG Strix Impact III USB Black (90MP0300-BMUA00)
MTA.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III RGB USB- A Black (90MP0300-BMUA00) 90MP0300-BMUA00
Artline.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша ASUS ROG Strix Impact III USB (90MP0300-BMUA00) 90MP0300-BMUA00
Moyo.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III RGB USB Black (90MP0300-BMUA00) 90MP0300-BMUA00
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Asus Rog Strix Impact iiI Usb (90MP0300-BMUA00) 90MP0300-BMUA00
Openshop.ua (Київ)
2 100 грн.
← купити
Мишка Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP0300-BMUA00) 90MP0300-BMUA00
ШО (Київ)
1 595 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP0300-BMUA00) 90MP0300-BMUA00
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III USB Black (90MP0300-BMUA00) 90MP0300-BMUA00
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша ASUS ROG Strix Impact III USB (90MP0300-BMUA00) (UA) 90MP0300-BMUA00
Jabko.ua (Львів)
← купити
ASUS ROG Strix Impact III USB (90MP0300-BMUA00)
Tehnomart.com (Київ)
1 679 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III USB Black (90MP0300-BMUA00)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 532 грн.
← купити
ASUS ROG Strix Impact III RGB USB Black (90MP0300-BMUA00) 90MP0300-BMUA00
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 634 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III RGB USB Black 90MP0300-BMUA00
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка Asus ROG Strix Impact III White
Soho.com.ua (Київ)
2 669 грн.
← купити
Asus ROG Strix Impact III чорний (90MP0300BMUA00)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 704 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III USB Black (90MP0300-BMUA00) 90MP0300-BMUA00
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP0300-BMUA00) UA 90MP0300-BMUA00
Sota.store (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP0300-BMUA00)
Gamehub.com.ua (Київ)
1 707 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III USB (90MP0300-BMUA00) ROG Strix Impact III USB (90MP0300-BMUA00)
Denika.ua (Харків)
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III RGB USB Black (90MP0300-BMUA00)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III USB Black (90MP0300-BMUA00) 90MP0300-BMUA00
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III Black (90MP0300-BMUA00) 90MP0300-BMUA00
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Asus ROG Strix Impact III RGB USB Black (90MP0300-BMUA00) ROGStrixImpactIIIRGBUSBBlack(90MP0300-BMUA00)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III USB Black (90MP0300-BMUA00)
MAUDAU (Київ)
2 069 грн.
← купити
Asus ROG Strix Impact III RGB USB Black (90MP0300-BMUA00) 90MP0300-BMUA00
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III USB Black (90MP0300-BMUA00) 90MP0300-BMUA00
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP0300-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 243 грн.
← купити
Мишка Asus ROG Strix Impact III Black
Soho.com.ua (Київ)
2 959 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III USB Black (90MP0300-BMUA00) U1
MAUDAU (Київ)
1 839 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III USB (90MP0300-BMUA00)
MAUDAU (Київ)
2 225 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP0300-BMUA00)
MAUDAU (Київ)
2 047 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP0300-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша Asus ROG Strix Impact III 59г Чорна (р.126 х 62 х 39 мм)
Rozetka.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III RGB USB Black (90MP0300-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 068 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III USB Чорна ( (90MP0300-BMUA00BK) 255172
Rozetka.ua (Київ)
2 094 грн.
← купити
Мишка Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP0300-BMUA00) Чорний 30478
Rozetka.ua (Київ)
2 238 грн.
← купити
Мишка Asus ROG Strix Impact III RGB USB Black (90MP0300-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 211 грн.
← купити
Мишка Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP0300-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 144 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III USB (90MP0300-BMUA00) [119520]
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Миша дротова комп'ютерна Asus ROG Strix Impact III 12000dpi з сенсором PixArt RGB-підсвічуванням вагою Black (90MP0300-BMUA0
Rozetka.ua (Київ)
2 789 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP0300-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 266 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III USB (90MP0300-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 123 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP0300-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 203 грн.
← купити
Миша asus rog Strix Impact iii rgb usb Black 90mp0300-bmua00
Rozetka.ua (Київ)
2 230 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III USB (90MP0300-BMUA00)[78539]
Rozetka.ua (Київ)
2 381 грн.
← купити
Миша ігрова комп'ютерна Asus ROG Strix Impact III RGB Black (468131)
Rozetka.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP0300-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 231 грн.
← купити
Мишка Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP0300-BMUA00) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III USB Black (90MP0300-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 311 грн.
← купити
ASUS ROG Strix Impact III RGB USB Black (90MP0300-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 018 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III USB Black (90MP0300-BMUA00) ASUS 90MP0300-BMUA00 909358
Rozetka.ua (Київ)
2 375 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III USB (90MP0300-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III USB Black (90MP0300-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 179 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP0300-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 423 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III USB (ek11315)
Rozetka.ua (Київ)
2 388 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP0300-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 309 грн.
← купити
Мишка дротова комп'ютерна Asus ROG Strix Impact III 12000dpi з сенсором PixArt RGB-підсвічуванням вагою Black (90MP0300-BMUA
Rozetka.ua (Київ)
2 560 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus ROG Strix Impact III, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Asus ROG Strix Impact III. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Asus ROG Strix Impact III у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія