шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (підключення інтернету (wan))
SFP (оптика)
Каталог товарів

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення2Корисне9Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер Asus RT-AX52 за ціною від 1999 грн.
Відео 1Фото 5

Характеристики та опис Asus RT-AX52

Вага (г): 298; Габарити (мм): 192x126x48; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; 802.1x; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); Beamforming; режим MESH; репітер; NAT; Dual WAN;ять: 128 МБ; Flash-пам'ять: 256 МБ
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Кількість LAN портів
3 порти
Wi-Fi антен
4 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
NAT
репітер
режим MESH
Beamforming
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
Габарити
192x126x48 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1900 грн.    до  2900 грн.

від 1 999  до 3 410 грн.
Маршрутизатор ASUS RT-AX52 AX1800 (90IG08T0-MO3H00) 90IG08T0-MO3H00
Moyo.ua (Київ)
2 279 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus RT-AX52 (90IG08T0-MO3H00) 90IG08T0-MO3H00
Openshop.ua (Київ)
2 687 грн.
← купити
Маршрутизатор Asus RT-AX52 Wi-Fi 6
АЛЛО (Київ)
2 519 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus RT-AX52 (90IG08T0-MO3H00)
Zaua.store (Львів)
2 634 грн.
← купити
ASUS RT-AX52 (90IG08T0-MO3H00) 90IG08T0-MO3H00
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 231 грн.
← купити
Роутер ASUS RT-AX52
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 369 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX52 (90IG08T0-MO3H00)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 343 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX52 (90IG08T0-MO3H00)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 265 грн.
← купити
Беспроводной маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX52 (90IG08T0-MO3H00)
Mobileplanet.ua (Одеса)
2 411 грн.
← купити
Asus RT-AX52
COMFY.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus RT-AX52, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер Asus RT-AX52. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер Asus RT-AX52 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія