шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (підключення інтернету (wan))
SFP (оптика)
Каталог товарів

Ціни103Опис Відгуки1Обговорення1Корисне7Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер Asus RT-AX57 за ціною від 3396 грн.
Відео 5Фото 4

Характеристики та опис Asus RT-AX57

Вага (г): 374; 802.1x; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); Beamforming; режим MESH; репітер; режим моста; NAT; голосовий асистент: Amazon Alexa; Dual WAN;ять: 128 МБ; Flash-пам'ять: 256 МБ; Оперативна пам'
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Кількість LAN портів
4 порти
Wi-Fi антен
4 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
NAT
режим моста
репітер
режим MESH
Beamforming
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3000 грн.    до  4700 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
31 січня 2026, 23:48 #
Переваги:-Дуже сильний сигнал і стабільна швидкість по всій площі житла-Легко налаштувати через телефон-Тягне багато пристроїв одночасно без лагів

Недоліки:За місяць не виявлено

Коментар:Раніше мені здавалось що дорогий в моєму розумінні роутер взагалі не потрібен,Asus RT-AX57 дуже змінив мою думку. Крутий роутер, який значно збільшив покриття Wi-Fi у мене вдома: сигнал чіпкий через стіни (а стіни в мене вдома проблемні для сигналів,не у кожній кімнаті ловить LTE) швидкість стабільна навіть коли всі вдома дивляться серіали чи грають.Налаштував за 5 хвилин через додаток, без танців з бубном, а під навантаженням (телефони, ноути, телевізор,два плашнети) нічого не гальмує чи не відвалюється.Дизайн симпатичний, антени не громіздкі, при цьому виглядає футуристично,то вписався в інтер'єр без проблем

Автор:Олексій К

Asus RT-AX57 Review - PCMag
Огляд бездротового маршрутизатора ASUS RT-AX57: Wi-Fi 6 за 100 “вічнозелених”
Asus RT-AX57
від 3 396  до 4 954 грн.
Маршрутизатор Wi-Fi Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Secur.ua (Київ)
3 409 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
A-techno.com.ua (Київ)
3 796 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Click.ua (Київ)
← купити
Asus Маршрутизатор Asus RT-AX57 Black
MTA.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
Itbox.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus RT-AX57
Touch (Дніпро)
3 599 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57 AX3000 (90IG06Z0-MO3C00) 90IG06Z0-MO3C00
Moyo.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MU2C00)
FOXTROT.UA (Київ)
3 769 грн.
← купити
ASUS RT-AX57 Маршрутизатор
Ntools.com.ua (Київ)
3 739 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MU2C00) 90IG06Z0-MU2C00
Openshop.ua (Київ)
3 877 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер Asus RT-AX57
ШО (Київ)
3 768 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi Asus RT-AX57
Цифра (Київ)
← купити
ASUS RT-AX57
Mallprix.com (Київ)
3 545 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MU2C00)
АЛЛО (Київ)
← купити
Маршрутизатор Asus RT-AX57 (Black)
Jabko.ua (Львів)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 865 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX57 AX3000 Black (90IG06Z0-MO3C00) 90IG06Z0-MO3C00
Skay.ua (Одеса)
← купити
Wi-Fi роутер Asus RT-AX57
Telemart.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор (роутер) Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MU2C00) RT-AX57 (90IG06Z0-MU2C00)
Denika.ua (Харків)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 862 грн.
← купити
Asus RT-AX57
COMFY.ua (Київ)
← купити
ASUS RT-AX57
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 470 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX57 (AX3000, 1xGE WAN, 4xGE LAN, AiMesh, 4 зовнішні антени) UA
Sota.store (Київ)
3 569 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57 AX3000 4xGE LAN 1xGE WAN WPA3 MU-MIMO OFDMA MESH
Zhuk.ua (Київ)
3 747 грн.
← купити
ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Tehnomart.com (Київ)
3 592 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57 AX3000 (90IG06Z0-MO3C00) 90IG06Z0-MO3C00
E-server.com.ua (Київ)
3 868 грн.
← купити
Wi-Fi роутер Asus RT-AX57 AX3000 (90IG06Z0-MU2C00) 90IG06Z0-MU2C00
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 396 грн.
← купити
Роутер ASUS RT-AX57
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 925 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57 AX3000, 4xGE LAN, 1xGE WAN, MESH (90IG06Z0-MO3C00) 90IG06Z0-MO3C00
icom.net.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
Q-techno.com.ua (Київ)
3 729 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX57
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57 AX3000, 4xGE LAN, 1xGE WAN, MESH, EU-UK (90IG06Z0-MU2C00)
Nkt.ua (Київ)
3 467 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер ASUS RT-AX57 AX3000
Кібернетики (Київ)
← купити
ASUS RT-AX57 (3000 Мбіт/с/b/g/n/ac/ax, 4xLAN)
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
3 999 грн.
← купити
Asus RT-AX57
AKS.ua (Київ)
← купити
Iнтернет роутер Asus RT-AX57 AX3000 4xGE LAN 1xGE WAN WPA3 MU-MIMO OFDMA MESH
Citrus.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi Роутер ASUS RT-AX57
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 932 грн.
← купити
Маршрутизатор Asus rt-ax57
Tviy-Dim.com (Київ)
3 634 грн.
← купити
Роутер ASUS RT-AX57 AX3000 Black 802.11ax (90IG06Z0-MO3C00)
MAUDAU (Київ)
4 383 грн.
← купити
Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00) 90ig06z0-mo3c00
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 573 грн.
← купити
Роутер ASUS RT-AX57 AX3000 Black 802.11ax (90IG06Z0-MO3C00) 90IG06Z0-MO3C00
Compx.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор Asus RT-AX57 WiFi6/ AX3000/ 1 Гбіт/с / Підтримка технології MESH
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Asus Маршрутизатор Asus RT-AX57 Black (90IG06Z0-MO3C00)
MTA.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi Роутер ASUS RT-AX57 AX3000 4xGE LAN 1xGE WAN WPA3 MU-MIMO OFDMA MESH 90IG06Z0-MO3C00
ШО (Київ)
4 050 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Redprice.sale (Львів)
3 859 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Timesport.com.ua (Львів)
3 856 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 582 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Saren.com.ua (Львів)
3 543 грн.
← купити
Роутер Asus RT-AX57 AX3000
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 104 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
E-server.com.ua (Київ)
3 589 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Redprice.sale (Львів)
3 897 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 903 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
icom.net.ua (Київ)
3 473 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Timesport.com.ua (Львів)
3 894 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57 AX3000 4xGE LAN 1xGE WAN WPA3 MU-MIMO OFDMA MESH 90IG06Z0-MU2C00
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Zaua.store (Львів)
3 579 грн.
← купити
ASUS Маршрутизатор rt-ax57 ax3000 4xGE lan 1xGE wan wpa3 mu-mimo ofdma mesh 90ig06z0-mo3c00
Tviy-Dim.com (Київ)
3 984 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
MAUDAU (Київ)
4 227 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
MAUDAU (Київ)
3 788 грн.
← купити
ASUS Маршрутизатор RT-AX57 AX3000 4xGE LAN 1xGE WAN WPA3 MU-MIMO OFDMA MESH
MAUDAU (Київ)
4 084 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS (RT-AX57)
MAUDAU (Київ)
3 809 грн.
← купити
Asus ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MU2C00) 90ig06z0-mu2c00
Kvshop.com.ua (Київ)
4 177 грн.
← купити
ASUS Маршрутизатор RT-AX57 AX3000 4xGE LAN 1xGE WAN WPA3 MU-MIMO OFDMA MESH E-90IG06Z0-MO3C00
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
4 088 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57 AX3000, 4xGE LAN, 1xGE WAN, MESH
Rozetka.ua (Київ)
4 696 грн.
← купити
Маршрутизатор RT-AX57 AX3000, 4xGE LAN, 1xGE WAN, MESH Asus (2000003286485)
Rozetka.ua (Київ)
4 323 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
4 109 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00) Wi-Fi 6 (802.11ax) 3000 Мбіт/с AiProtection (р.230 х 134 х 56 мм)
Rozetka.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
3 972 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57 AX3000 (90IG06Z0-MO3C00)
Rozetka.ua (Київ)
4 405 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
4 063 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
4 192 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57 AX3000 (90IG06Z0-MO3C00)
Rozetka.ua (Київ)
4 554 грн.
← купити
Маршрутизатор Asus RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
4 025 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus RT-AX57 [91149]
Rozetka.ua (Київ)
4 049 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57 AX3000 4xGE LAN 1xGE WAN WPA3 MU-MIMO OFDMA MESH (90IG06Z0-MO3C00)
Rozetka.ua (Київ)
4 340 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
4 129 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
4 586 грн.
← купити
Маршрутизатор (роутер) Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MU2C00)
Rozetka.ua (Київ)
4 071 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57 (160359)
Rozetka.ua (Київ)
4 878 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
4 700 грн.
← купити
Маршрутизатор Asus rt-ax57
Rozetka.ua (Київ)
4 120 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор(роутер) Asus RT-AX57 Чорний (457277)
Rozetka.ua (Київ)
4 711 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Rozetka.ua (Київ)
4 674 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX57 Black
Rozetka.ua (Київ)
4 660 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57 AX3000, 4xGE LAN, 1xGE WAN, MESH
Rozetka.ua (Київ)
4 954 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
4 470 грн.
← купити
Роутер ASUS RT-AX57 AX3000 Black 802.11ax (90IG06Z0-MO3C00)
Rozetka.ua (Київ)
4 244 грн.
← купити
ASUS RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
4 567 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MU2C00)
Rozetka.ua (Київ)
4 756 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
4 039 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57 AX3000, 4xGE LAN, 1xGE WAN, MESH
Rozetka.ua (Київ)
4 300 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
3 998 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
4 033 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Rozetka.ua (Київ)
4 523 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-AX57
Rozetka.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00)
Rozetka.ua (Київ)
4 783 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus RT-AX57, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер Asus RT-AX57. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер Asus RT-AX57 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія