шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (підключення інтернету (wan))
SFP (оптика)
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер Asus RT-BE58 Go за ціною від 5259 грн.
Відео 2Фото 9

Характеристики та опис Asus RT-BE58 Go

Вага (г): 232; Габарити (мм): 99x111x36; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; Живлення від USB-C; 802.1x; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); режим MESH; репітер; NAT; резервування каналу;ять: 256 МБ; Flash-пам'
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
3G-модем (USB)
4G (LTE) модем (USB)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi 7 (802.11be)
Кількість LAN портів
1 порт
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
NAT
репітер
режим MESH
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
Габарити
99x111x36 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4600 грн.    до  7500 грн.

Asus RT-BE58 Go Wi-Fi 7 travel router review - Tom's Hardware
ASUS Announces RT-BE58 Go WiFi 7 Mini Travel Router
Asus RT-BE58 Go is a compact and versatile WiFi 7 router
від 5 259  до 7 742 грн.
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-BE58 Go (90IG09Q0-MO3C00)
Click.ua (Київ)
5 517 грн.
← купити
Asus Маршрутизатор Asus RT-BE58 Go (90IG09Q0-MO3C00)
MTA.ua (Київ)
5 699 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-BE58 Go (90IG09Q0-MO3C00) 90IG09Q0-MO3C00
Moyo.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi-маршрутизатор Asus RT-BE58 GO (90IG09Q0-MO3C00) 90IG09Q0-MO3C00
Openshop.ua (Київ)
5 837 грн.
← купити
Wi-Fi роутер Asus RT-BE58 Go (90IG09Q0-MO3C00)
ШО (Київ)
6 018 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi Asus RT-BE58 Go (90IG09Q0-MO3C00)
Цифра (Київ)
6 019 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-BE58U GOGIFT (90IG09Q0-MO3C00GIFT) 90IG09Q0-MO3C00GIFT
Brain.com.ua (Київ)
5 367 грн.
← купити
Маршрутизатор Asus RT-BE58 Go
Telemart.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus RT-BE58 GO (90IG09Q0-MO3C00) RT-BE58 GO (90IG09Q0-MO3C00)
Denika.ua (Харків)
← купити
ASUS RT-BE58 GO (90IG09Q0-MO3C00)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 493 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus RT-BE58 Go, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер Asus RT-BE58 Go. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер Asus RT-BE58 Go у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія