шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (підключення інтернету (wan))
SFP (оптика)
Каталог товарів

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне9Аксесуари10+
Купити wi-Fi адаптер Asus RT-BE58U за ціною від 3999 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Asus RT-BE58U

Вага (г): 461; Габарити (мм): 238x193x59; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; 802.1x; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; торент-клієнт; медіа сервер (DLNA); файл-сервер; FTP-сервер; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); Beamforming; режим MESH
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
3G-модем (USB)
4G (LTE) модем (USB)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi 7 (802.11be)
Кількість LAN портів
4 порти
Wi-Fi антен
4 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
NAT
режим MESH
Beamforming
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
FTP-сервер
файл-сервер
медіа сервер (DLNA)
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
Габарити
238x193x59 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 999  до 7 017 грн.
Asus Маршрутизатор Asus RT-BE58U BE3600 Black (90IG0910-MO3C00)
MTA.ua (Київ)
5 699 грн.
← купити
Asus RT-BE58U Маршрутизатор
Ntools.com.ua (Київ)
5 859 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus RT-BE58U BE3600 (90IG0910-MO3C00) 90IG0910-MO3C00
Openshop.ua (Київ)
5 789 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-BE58U BE3600 (90IG0910-MO3C00)
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
5 350 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-BE58U GO BE3600 MESH (90IG09Q0-MO3C00) 90IG09Q0-MO3C00
FOXTROT.UA (Київ)
5 349 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus RT-BE58U BE3600 (90IG0910-MO3C00)
Redprice.sale (Львів)
4 496 грн.
← купити
ASUS RT-BE58U BE3600 (90IG0910-MO3C00)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 303 грн.
← купити
Asus RT-BE58U V2 RT-BE58UV2
COMFY.ua (Київ)
5 995 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus RT-BE58U BE3600 (90IG0910-MO3C00) RT-BE58U BE3600 (90IG0910-MO3C00)
Denika.ua (Харків)
4 737 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-BE58U (90IG0910-MO3C00)
Sota.store (Київ)
6 178 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus RT-BE58U, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер Asus RT-BE58U. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер Asus RT-BE58U у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія