шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (підключення інтернету (wan))
SFP (оптика)
Каталог товарів

Ціни66Опис Відгуки  Обговорення2Корисне6Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер Asus RT-BE82U за ціною від 8995 грн.
Відео 1Фото 5

Характеристики та опис Asus RT-BE82U

Вага (г): 502; Габарити (мм): 238x147x97; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; 802.1x; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; торент-клієнт; медіа сервер (DLNA); файл-сервер; FTP-сервер; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); Beamforming; режим MESH
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
3G-модем (USB)
4G (LTE) модем (USB)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi 7 (802.11be)
Кількість LAN портів
4 порти
Wi-Fi антен
4 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
NAT
режим MESH
Beamforming
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
FTP-сервер
файл-сервер
медіа сервер (DLNA)
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
Габарити
238x147x97 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7750 грн.    до  12500 грн.

Огляд і тестування бездротового маршрутизатора ASUS RT-BE82U з підтримкою WiFi 7
Asus RT-BE82U
від 8 995  до 13 068 грн.
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-BE82U (90IG0990-MO9B00)
Click.ua (Київ)
9 386 грн.
← купити
Asus Маршрутизатор Asus RT-BE82U (90IG0990-MO9B00)
MTA.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-BE82U (90IG0990-MO9B00) 90IG0990-MO9B00
Itbox.ua (Київ)
9 299 грн.
← купити
Маршрутизатор ASUS RT-BE82U BE6500 (90IG0990-MO9B00) 90IG0990-MO9B00
Moyo.ua (Київ)
10 539 грн.
← купити
Wi-Fi роутер ASUS RT-BE82U BE6500 Black (90IG0990-MO9B00) 90IG0990-MO9B00
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Asus RT-BE82U Маршрутизатор
Ntools.com.ua (Київ)
9 959 грн.
← купити
Wi-Fi маршрутизатор ASUS RT-BE82U BE6500 4x2.5GE LAN, 1x2.5GE WAN. 1xUSB3.2, MESH 90IG0990-MO9B00
ШО (Київ)
10 538 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus RT-BE82U (90IG0990-MO9B00) 90IG0990-MO9B00
Openshop.ua (Київ)
9 767 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi Asus RT-BE82U (90IG0990-MO9B00)
Цифра (Київ)
← купити
Маршрутизатор Asus RT-BE82U (90IG0990-MO9B00)
АЛЛО (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus RT-BE82U, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер Asus RT-BE82U. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер Asus RT-BE82U у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія