шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus Vivobook S16 S3607AA [S3607AA-SH008]

Конфігурації і ціни 65Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити ноутбук Asus Vivobook S16 S3607AA (S3607AA-SH008) за ціною від 63126 грн.
Відео 3Фото 36

Серия Asus Vivobook S16 S3607AA

Модифікації Asus Vivobook S16 S3607AA 3
Где купить? [S3607AA-SH008]
Характеристики [S3607AA-SH008]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
OLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.7 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
без ОС
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
357x251x18 мм
Вага
1.7 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  75000 грн.

від 63 126  до 68 784 грн.
Asus Ноутбук Asus Vivobook S16 S3607AA-SH008 (90NB1732-M00080) Matte Gray
MTA.ua (Київ)
66 799 грн.
← купити
Ноутбук Asus Vivobook S16 S3607AA-SH008 Matte Gray (90NB1732-M00080)
Citrus.ua (Київ)
64 999 грн.
← купити
Ноутбук Asus Vivobook S16 S3607AA-SH008 (90NB1732-M00080) Matte Gray 90NB1732-M00080
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Asus Vivobook S16 (S3607) S3607AA (90NB1732-M00080)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH008 Matte Gray - 16" OLED 60 Гц / Intel Core Ultra 7 / 355 / DDR5 32 ГБ / PCI-E SSD 1 ТБ
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH008 (90NB1732-M00080) 90NB1732-M00080
Itbox.ua (Київ)
← купити
ASUS 90NB1732-M00080
Mallprix.com (Київ)
65 997 грн.
← купити
ASUS Vivobook S16 (S3607) (90NB1732-M00080) 90NB1732-M00080
Luckylink.kiev.ua (Київ)
63 625 грн.
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH008 (90NB1732-M00080) 90NB1732-M00080
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Asus Vivobook S16 S3607AA-SH008 Matte Gray VivobookS16S3607AA-SH008MatteGray
COMFY.ua (Київ)
← купити
S3607AA CU7-355 16" ноутбук 32 ГБ/1 ТБ S3607AA-SH008 ASUS 90NB1732-M00080
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Asus Vivobook S16 S3607AA (90NB1732-M00080) UA 90NB1732-M00080
Sota.store (Київ)
64 861 грн.
← купити
Ноутбук Asus Vivobook S16 S3607AA-SH008 (90NB1732-M00080) Matte Gray 90NB1732-M00080
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook S16 S3607AA (S3607AA-SH008)
Tv-mir.com.ua (Київ)
63 808 грн.
← купити
Ноутбук Asus Vivobook S16 S3607AA-SH008 (90NB1732-M00080) Matte Gray 90NB1732-M00080
icom.net.ua (Київ)
63 126 грн.
← купити
Asus ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH008 (90NB1732-M00080) 90nb1732-m00080
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук ASUS 16 Vivobook S3607AA-SH008 OLED/Intel Ultra 7 355/32GB/512SSD/Intel Graphics/DOS/Grey (90NB1732-M00080) 90NB1732
Compx.ua (Київ)
← купити
Ноутбук ASUS 16 Vivobook S3607AA-SH008 OLED/Intel Ultra 7 355/32GB/512SSD/Intel Graphics/DOS/Grey (90NB1732-M00080)
Rozetka.ua (Київ)
68 784 грн.
← купити
Ноутбук 16" Asus Vivobook S16 S3607AA-SH008 (90NB1732-M00080) Gray, Core Ultra 7 355, 32GB, 1TB, DOS
Rozetka.ua (Київ)
68 379 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus S3607AA-SH008, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus Vivobook S16 S3607AA (S3607AA-SH008). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus Vivobook S16 S3607AA (S3607AA-SH008) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія