шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни86Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оптичний привод Asus ZenDrive U8M за ціною від 1558 грн.
Відео 1Фото 14

Характеристики та опис Asus ZenDrive U8M

Вага (г): 235; Механізм завантаження диска: висувний; Підтримка DL (для DVD); Типи носіїв: Підключення: USB-C 5Gbps; Тип: зовнішній (slim)
Колір
Типзовнішній (slim)
ПідключенняUSB-C 5Gbps
Функції та можливості
Підтримка DL (для DVD)
Механізм завантаження дискависувний
Вага235 г
Швидкість запису
CD-R24 x
CD-RW24 x
DVD±R8 x
DVD±R DL6 x
DVD±RW8 x
Швидкість читання
CD24 x
DVD8 x
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1450 грн.    до  2100 грн.

від 1 558  до 2 393 грн.
Оптичний привід DVD+/-RW Asus ZenDrive U8M (SDRW-08U8M-U/SIL/G/AS/P2G) Silver 90DD0292-M29000
Click.ua (Київ)
1 689 грн.
← купити
Привід ASUS SDRW-08U8M-U/SIL/G/AS/P2 external DVD drive & writer Silver 90DD0292-M29000
Moyo.ua (Київ)
1 566 грн.
← купити
ASUS SDRW-08U8M-U/SIL/G/AS
Mallprix.com (Київ)
1 560 грн.
← купити
ASUS SDRW-08U8M-U/BLK/G/AS/P2G
Notebooker.ua (Київ)
1 769 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U8M-U/BLK/G/AS (90DD0290-M29000) 90DD0290-M29000
Brain.com.ua (Київ)
1 673 грн.
← купити
Зовнішній оптичний привід Asus ZenDrive U8M DVD±R/RW USB (SDRW-08U8M-U/SIL/G/AS/P2G) Silver SDRW-08U8M-U/SIL/G/AS/P2G
Telemart.ua (Київ)
1 635 грн.
← купити
Оптичний привід ASUS ZenDrive U8M DVD-RW Ultra Slim Silver (SDRW-08U8M-U/SIL/G/AS/P2) SDRW-08U8M-U/SIL/G/AS/P2
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U8M-U/SIL/G/AS (90DD0292-M29000) 90DD0292-M29000
Itbox.ua (Київ)
← купити
Asus SDRW-08U8M-U/GOLD/G/AS — Оптичний привід зовнішній DVD+-R/RW USB
Comtrade.ua (Київ)
1 610 грн.
← купити
Привід DVD+/-RW ASUS ZenDrive U8M (SDRW-08U8M-U/SIL/G/AS/P2G) сріблястий 90DD0292-M29000
Comtrading.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus ZenDrive U8M, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оптичний привод Asus ZenDrive U8M. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оптичний привод Asus ZenDrive U8M у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія