шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оптичний привод Asus ZenDrive U9M за ціною від 1721 грн.
Відео 6Фото 18

Характеристики та опис Asus ZenDrive U9M

Вага (г): 245; Механізм завантаження диска: висувний; Підключення: USB-A 2.0; DVD±RW; DVD±R; CD-RW; Типи носіїв: CD-R; Тип: зовнішній
Колір
Типзовнішній
Типи носіївCD-R
CD-RW
DVD±R
DVD±RW
ПідключенняUSB-A 2.0
Функції та можливості
Вертикальна установка
Механізм завантаження дискависувний
Вага245 г
Швидкість запису
CD-R24 x
CD-RW24 x
DVD±R8 x
DVD±R DL6 x
DVD±RW8 x
Швидкість читання
CD24 x
DVD8 x
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  2300 грн.

від 1 721  до 2 645 грн.
Привід DVD+/-RW ASUS ZenDrive U9M (SDRW-08U9M-U) Silver SDRW-08U9M-U/SIL/G/ASP2G
Click.ua (Київ)
1 859 грн.
← купити
ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS
Mallprix.com (Київ)
1 812 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/BLK/G/AS (90DD02A0-M29000) 90DD02A0-M29000
Brain.com.ua (Київ)
1 738 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS (90DD02A5-M29000) 90DD02A5-M29000
Itbox.ua (Київ)
2 008 грн.
← купити
Оптичний привід Asus ZenDrive DVD±R/RW USB 2.0 (SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS) Gold SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS
Telemart.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Оптичний привід ASUS SDRW-08U9M-U/SIL (90DD02A2-M29000) 90DD02A2-M29000
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Привід DVD+-R/RW SLIM зовнішній USB 2.0 Type C+Type A SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS/P2G 90DD02A2-M29000
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Привiд ASUS ZenDrive SDRW-08U9M-U DVD+-R/RW USB2.0 EXT Ret Ultra Slim GOLD (SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS)
Nkt.ua (Київ)
1 779 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS (90DD02A2-M29000) 90DD02A2-M29000
E-server.com.ua (Київ)
1 721 грн.
← купити
Asus ZenDrive U9M (SDRW-08U9M-U Silver) — Оптичний привід зовнішній DVD+-R/RW USB SDRW-08U9M-U Silver
Comtrade.ua (Київ)
1 726 грн.
← купити
Оптичний привід ASUS ZenDrive SDRW-08U9M-U DVD+-R/RW USB2.0 EXT Ret Ultra Slim Black (90DD02A0-M29000)
MAUDAU (Київ)
2 046 грн.
← купити
Asus Оптичний привід Asus SDRW-08U9M-U Silver
MTA.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Asus DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS Оптичний привод DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Оптичний привід ASUS DVD+/-RW ZenDrive U9M Gold (SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS) SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS
Compx.ua (Київ)
← купити
Asus DVD±R/RW USB 2.0 ZenDrive U9M Silver (90DD02A2-M29000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS
Mallprix.com (Київ)
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS (90DD02A2-M29000) 90DD02A2-M29000
Brain.com.ua (Київ)
1 844 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS (90DD02A5-M29000) 90DD02A5-M29000
Brain.com.ua (Київ)
1 997 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS (90DD02A2-M29000) 90DD02A2-M29000
Itbox.ua (Київ)
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/BLK/G/AS (90DD02A0-M29000) 90DD02A0-M29000
Itbox.ua (Київ)
← купити
Оптичний привід Asus ZenDrive DVD±R/RW USB 2.0 (SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS) Silver SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS
Telemart.ua (Київ)
← купити
Привід ASUS SDRW-08U9M-U DVD+-R/RW USB2.0 EXT Ret Slim Silver SDRW-08U9M-U/SIL/G/ASP2G
Comtrading.ua (Київ)
1 998 грн.
← купити
Привод ASUS ZenDrive SDRW-08U9M-U DVD + -R / RW USB2.0 EXT Ret Ultra Slim GOLD SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS
Nkt.ua (Київ)
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS (90DD02A5-M29000) 90DD02A5-M29000
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS (90DD02A2-M29000)
MAUDAU (Київ)
2 162 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS (90DD02A5-M29000)
MAUDAU (Київ)
2 274 грн.
← купити
Asus Оптичний привід Asus ZenDrive SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS (90DD02A5-M29000) Gold
MTA.ua (Київ)
← купити
Asus DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS Оптичний привод DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Asus DVD±R/RW USB 2.0 ZenDrive U9M Gold (SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS)
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS (90DD02A2-M29000)
Rozetka.ua (Київ)
1 873 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS (90DD02A5-M29000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS
Rozetka.ua (Київ)
2 296 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS (90DD02A2-M29000) (246074)
Rozetka.ua (Київ)
2 478 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS (90DD02A5-M29000) (246076)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS (90DD02A5-M29000)
Rozetka.ua (Київ)
2 034 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS (90DD02A2-M29000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Оптичний привід ASUS DVD+/-RW ZenDrive U9M Gold (SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS)
Rozetka.ua (Київ)
2 139 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS (90DD02A2-M29000) ASUS 90DD02A2-M29000 910884
Rozetka.ua (Київ)
2 434 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS (90DD02A5-M29000) ASUS 90DD02A5-M29000 923427
Rozetka.ua (Київ)
2 645 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS (90DD02A5-M29000)
Rozetka.ua (Київ)
2 088 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS (90DD02A2-M29000)
Rozetka.ua (Київ)
1 985 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/SIL/G/AS
Rozetka.ua (Київ)
2 567 грн.
← купити
Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS (90DD02A5-M29000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus ZenDrive U9M, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оптичний привод Asus ZenDrive U9M. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оптичний привод Asus ZenDrive U9M у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія