шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Atleto (система навантаження)
механічна
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити бігова доріжка Atleto A90 за ціною від 15035 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Atleto A90

Габарити (см): 121.1x158x68.8; Розмір полотна (см): 121x41; Країна походження бренду: Україна; підставка для планшета; динаміки; mini-Jack 3.5 мм (Aux); Bluetooth; ключ аварійної зупинки; тримач для пляшки; вібромасажер; управління на рукоятках; Транспортувальні ролики; Складана конструкція; Система амортизації
Макс. вага користувача
110 кг
Система навантаження
електрична
Мінімальна швидкість полотна
1 км/год
Максимальна швидкість полотна
14 км/год
Система амортизації
Тренувальних програм
12 шт.
Інформування
час тренування
дистанція
швидкість
вимірювання пульсу
витрата калорій
Розмір полотнини (ДхШ)
121x41 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14000 грн.    до  18500 грн.

від 15 035  до 18 794 грн.
Бігова доріжка електрична Atleto A90 з масажером до 14,8 км/год з кутом нахилу 42401031
Batutprom.com.ua (Луцьк)
15 334 грн.
← купити
Бігова доріжка електрична Atleto A90 з масажером до 14,8 км/год з кутом нахилу (42401031)
Rozetka.ua (Київ)
15 115 грн.
← купити
Бігова доріжка електрична Atleto A90 чорна з масажером та регулюванням кута нахилу (76-163-42401031)
Rozetka.ua (Київ)
17 077 грн.
← купити
Бігова доріжка електрична Atleto A90 з масажером до 14,8 км/год з кутом нахилу
Rozetka.ua (Київ)
18 794 грн.
← купити
Бігова доріжка електрична Atleto A90 з масажером до 14,8 км/год.
Rozetka.ua (Київ)
15 789 грн.
← купити
Бігова доріжка електрична Atleto A90 складана із функціями масажеру до 110 кг з LCD дисплеєм Чорна (127-76-42401031)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бігова доріжка Atleto A90 складна електрична на 12 програм та 3 режими з масажером Чорний (127-76-42401031)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Складана Бігова Доріжка до 110 кг з Кутом Нахилу з Масажером для Дому Atleto A90 Електрична
Rozetka.ua (Київ)
16 499 грн.
← купити
Бігова доріжка електрична Atleto A90 з масажером до 14,8 км/год з кутом нахилу
Rozetka.ua (Київ)
15 035 грн.
← купити
Бігова електрична доріжка Atleto A90 з LCD-дисплеєм масажером та тренувальними програмами до 110 кг 158х121.2х68.8 см Чорна
Rozetka.ua (Київ)
17 072 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Atleto A90, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: бігова доріжка Atleto A90. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на бігова доріжка Atleto A90 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія