шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка Attack Shark R11 ULTRA за ціною від 2899 грн.
Відео 3Фото 16

Характеристики та опис Attack Shark R11 ULTRA

знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Програмовані кнопки; Ресурс перемикачів: 70 млн натискань; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. частота опитування: 8000 Гц (0,125 мс); Макс. прискорення (G): 50; Роздільна здатність сенсора (DPI): 800 – 42000; Сенсор: PixArt 3950 Max
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / Bluetooth / провідна
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3950 Max
Роздільна здатність сенсора800 – 42000 DPI
Макс. прискорення50 G
Макс. швидкість750 ips
Макс. частота опитування8000 Гц (0,125 мс)
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI / на дні корпуса /
Ресурс перемикачів70 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектація8K-приймач
Розміри (ДхШхВ)124x66x38 мм
Вага49 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3000 грн.    до  4100 грн.

від 2 899  до 4 899 грн.
Миша Attack Shark R11 Ultra Forged Black (AS-6972792472393-B)
Touch (Дніпро)
3 399 грн.
← купити
Миша Attack Shark R11 Ultra (AS-6972792472409-B) Weave Black AS-6972792472409-B
Telemart.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Игровая беспроводная мышка Attack Shark R11 Ultra / Три режима подключения / 42 000 DPI / Cенсор PixArt PAW3950MAX / Black
Techgleam.com.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Бездротова миша ATTACK SHARK R11 ULTRA 42000 DPI, PAW3950 MAX, Carbon Shark, 8K,Чорна
MAUDAU (Київ)
2 949 грн.
← купити
Миша ATTACK SHARK R11 Ultra Weave Wireless/Bluetooth/USB Black (AS-6972792472409-B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Attack Shark R11 Ultra Weave Black (AS-6972792472409-B)
Touch (Дніпро)
← купити
Игровая беспроводная мышка Attack Shark R11 Ultra / Три режима подключения / 42 000 DPI / Cенсор PixArt PAW3950MAX / Weave B
Techgleam.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова бездротова мишка Attack Shark R11 Ultra / Три режими підключення / 42 000 DPI / Cенсор PixArt PAW3950MAX / Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Ігрова бездротова мишка Attack Shark R11 Ultra / Три режими підключення / 42 000 DPI / Cенсор PixArt PAW3950MAX / Weave Blac
MAUDAU (Київ)
← купити
Миша ATTACK SHARK R11 Ultra Forged Wireless/Bluetooth/USB Black (AS-6972792472393-B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Attack Shark R11 ULTRA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Attack Shark R11 ULTRA. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Attack Shark R11 ULTRA у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія