шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни66Опис Відгуки1Обговорення  Корисне1Аксесуари10+
Купити мишка Attack Shark R5 Ultra за ціною від 2800 грн.
Відео 2Фото 15

Характеристики та опис Attack Shark R5 Ultra

в обплетенні; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Програмовані кнопки; Ресурс перемикачів: 100 млн натискань; Перемикачі (світчі): Kailh; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. частота опитування: 8000 Гц (0,125 мс); Макс. прискорення (G): 50; Роздільна здатність сенсора (DPI): 42000
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / Bluetooth / провідна
Версія Bluetoothv5.2
Multi-Device
Технологіяоптична
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3950
Роздільна здатність сенсора42000 DPI
Макс. прискорення50 G
Макс. швидкість750 ips
Макс. частота опитування8000 Гц (0,125 мс)
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI / на дні корпуса /
Перемикачі (світчі)Kailh
Ресурс перемикачів100 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Перфорований корпус
Програмовані кнопки
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
в обплетенні
Джерело живленняакумулятор
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)120x61x36 мм
Вага39 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
очень хорошая мышка!
16 грудня 2025, 13:26 #
Переваги:удобность мышки, лёгкая, гибкая настройка, очень хороший сенсор

Недоліки:свисток реагирует на все сигналы+нагрев

Коментар:очень хорошая мышка, легкая в настройке, ведь софт очень приятный. сенсор идеальный, все мои задачи перемолол, а вот свисток чуть расстроил, на максимальных настройках мышки нагрелся до 30 градусов, также реагировал на вай-фай сигнал.
не рекомендую эту мышку если вы сидите рядом с роутером, только на проводе можно, а в общем эта мышь очень даже хороша

Автор:fixgast  пользуюсь Attack Shark R5 Ultra кілька місяців

від 2 800  до 4 542 грн.
Attack Shark Мишка Attack Shark R5 Ultra Wireless Black (AS-6972792470573-B)
MTA.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Миша Attack Shark R5 Ultra Black (AS-6972792470573-B)
Touch (Дніпро)
← купити
Миша Attack Shark R5 Ultra Wireless (AS-6972792470924-W) White AS-6972792470924-W
Telemart.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Ігрова мишка ATTACK SHARK R5 Ultra / Три режими підключення / PAW3950MAX / Carbon Fiber / 39 г / Black
Techgleam.com.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Миша бездротова Attack Shark R5 Ultra Black
MAUDAU (Київ)
3 523 грн.
← купити
Миша Attack Shark R5 Ultra Wireless (AS-6972792470573-B) Black (G-000003633) G-000003633
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша ATTACK SHARK R5 Ultra Wireless/Bluetooth/USB Black (AS-6972792470573-B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Attack Shark Мишка Attack Shark R5 Ultra Wireless White (AS-6972792470924-W)
MTA.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Миша Attack Shark R5 Ultra White (AS-6972792470924-W)
Touch (Дніпро)
← купити
Миша Attack Shark R5 Ultra Wireless (AS-6972792470573-B) Black AS-6972792470573-B
Telemart.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Attack Shark R5 Ultra, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Attack Shark R5 Ultra. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Attack Shark R5 Ultra у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія