шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Audio Pro C20

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6
Купити аудіосистема Audio Pro C20 за ціною від 11825 грн.
Відео 15Фото 18

Характеристики та опис Audio Pro C20

Вага (кг): 6.2; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 196x410x220; USB для зарядки гаджетів; пульт ДК; HDMI; на сабвуфер; Виходи: RCA; mini-Jack (3.5 мм); Входи: RCA; підтримка Multiroom; мобільний застосунок; мережеве потокове аудіо; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); LAN; Google Cast (Chromecast)
Колір
Призначення
мінісистема
Кількість каналів
2.1
Потужність системи
190 Вт
Частотний діапазон
41 – 23500 Гц
Інтерфейси
AirPlay 2
Google Cast (Chromecast)
LAN
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth v5.0
мережеве потокове аудіо
Додатково
мобільний застосунок
підтримка Multiroom
пульт ДК
USB для зарядки гаджетів
Габарити (ВхШхГ)
196x410x220 мм
Вага
6.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  29000 грн.

від 11 825  до 31 135 грн.
Audio Pro Audio Pro C20 W Walnut
Era-in-ear.com (Київ)
29 999 грн.
← купити
Акустична система центрального каналу Audio Pro Avanto C20 Nut
Saren.com.ua (Львів)
11 826 грн.
← купити
Акустична система Audio Pro C20 W White (90404285) 000014174
Skay.ua (Одеса)
27 999 грн.
← купити
Audio Pro C20 W White C20WWhite
COMFY.ua (Київ)
← купити
Audio Pro C20 W Black
Soundstudio.com.ua (Київ)
26 999 грн.
← купити
Акустичні колонки Audio Pro C20 W White 90404285
Openshop.ua (Київ)
← купити
Audio Pro C20 W Grey
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система Audio Pro C20 W Grey (90404323)
MAUDAU (Київ)
31 135 грн.
← купити
Audio Pro Акустична система Audio Pro C20 W White
MTA.ua (Київ)
← купити
Акустична система Audio Pro C20 W White (90404285) 90404285
Compx.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Audio Pro C20, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Audio Pro C20. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Audio Pro C20 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія