шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки1Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити квадрокоптер (дрон) Autel Evo Lite Plus Premium Bundle за ціною від 66999 грн.
Відео 29Фото 13

Характеристики та опис Autel Evo Lite Plus Premium Bundle

Вага (г): 835; Розміри (мм): 517x430x85; Ємність акумулятора (Агод): 6.18; Складана конструкція; Гвинти (шт.): 4; Джерело живлення пульта ДУ: акумулятор; Частота передачі відео: 2,4 і 5,8 GHz (Wi-Fi); Частота управління: 2.4 та 5.8 GHz; Радіус дії (м): 12000; Управління: пульт ДК і смартфон; ззаду; спереду
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Макс. час польоту
40 хв
Тип камери
вбудована
Зйомка Ultra HD (4K)
3840x2160 пікс. 60 к/с
Зйомка вище 4K
5472x3078 пікс. 30 к/с
Пряма трансляція відео
Радіус дії
12000 м
Кількість гвинтів
4 шт.
Розміри
517x430x85 мм
Вага
835 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  95000 грн.

Чудовий, але вибагливий коптер
10 грудня 2022, 22:27 #
Переваги:* камера (суб'єктивно відео виходить краще, ніж фото, в порівнянні з тим же Мавіком 3)
* Час роботи
* Ергономічний джойстик
* Симпатичний дизайн
* Дальність європейської версії +- 5 км
* Стеля 800 м.

Недоліки:* немає куди сховати стіки

Коментар:Дуже непогана пташка з шикарними ТТХ (камера, час роботи, дальність і стеля), але потребує просунутих навиків пілотування, особливо в ludicrous mode

Автор:Константин Катарский  пользуюсь Autel Evo Lite Plus кілька місяців

Autel Robotics Evo Lite+ Review | PCMag
Autel EVO Lite+ review: Mighty drone, Big picture - First Quadcopter
Autel Evo Lite+ review: a top prosumer camera drone to rival the ...
від 66 999  до 84 199 грн.
Квадрокоптер Autel EVO Lite+ Premium Bundle Gray (102000687) 102000687
Click.ua (Київ)
76 905 грн.
← купити
Квадрокоптер AUTEL EVO Lite Plus Premium Bundle Gray (102000687; 102000691) 102000687
GRO (Київ)
72 919 грн.
← купити
Квадрокоптер Autel EVO Lite+ Premium Bundle, Gray (102000687) 102000687
Moyo.ua (Київ)
76 010 грн.
← купити
Квадрокоптер Autel EVO Lite Plus Premium Bundle Gray (102000687) EU
Touch (Дніпро)
73 999 грн.
← купити
Квадрокоптер Autel Evo Lite+ Premium Bundle Gray (102000687)
Цифра (Київ)
73 956 грн.
← купити
Квадрокоптер Autel Evo Lite+ Premium Bundle Gray (102000687)
Stls.store (Київ)
77 511 грн.
← купити
Квадрокоптер Autel EVO Lite Plus Premium Bundle (Gray) (102000687) 102000687
Brain.com.ua (Київ)
69 999 грн.
← купити
Квадрокоптер Autel EVO Lite Plus Premium Bundle (Gray) (102000687) 102000687
Itbox.ua (Київ)
← купити
Квадрокоптер AUTEL EVO Lite+ Premium Bundle Gray (102000687) 102000687
FOXTROT.UA (Київ)
82 163 грн.
← купити
Квадрокоптер Autel EVO Lite Plus Bundle (Gray) (102000687) 102000687
Comtrading.ua (Київ)
73 038 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Autel Evo Lite Plus Premium Bundle, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: квадрокоптер (дрон) Autel Evo Lite Plus Premium Bundle. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на квадрокоптер (дрон) Autel Evo Lite Plus Premium Bundle у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія