шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 98Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити блок живлення AZZA PSAZ Gold (PSAZ-750G) за ціною від 3267 грн.
Фото 5

Серия AZZA PSAZ Gold

Модифікації AZZA PSAZ Gold 2
Где купить? [PSAZ-750G]
Характеристики [PSAZ-750G]
Потужність750 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД90 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.2.4
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Система кабелівмодульна
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, OCP
Рівень шуму35 дБ
Гарантія виробника3 роки
Габарити (ВхШхГ)86x150x160 мм
Вага2.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3100 грн.    до  4200 грн.
Gamemax GX Xtreme Go...
GX-850 Modular
від 3 278 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 750 PRO White
від 3 262 грн.
Vinga VPS Gold
VPS-650G
від 3 279 грн.
Gamemax GX-GF
GX 650GF
від 3 160 грн.
PCCooler KN
KN750
від 3 360 грн.
AZZA PSAZ ATX 3.0 Gold
PSAZ-850G ATX3.0
від 3 679 грн.
Gamemax RGB 2025
RGB 750G
від 3 399 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 750 PRO
від 3 275 грн.
2E Extra Power
2E-EP800GM-1 40
від 3 434 грн.
Gamemax RGB 2025
RGB 750G White
від 3 418 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 750G
від 3 768 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 750G White
AZZA PSAZ Gold
PSAZ-850G
від 3 420 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 800B Prime White
від 3 008 грн.
Cougar GR
GR 750
від 2 199 грн.
Gamemax GX-GF
GX 750GF
GX-750 Modular
від 2 965 грн.
MSI MAG GL PCIE5
A650GL
від 3 325 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 800B Prime
PCCooler KN
KN850
від 3 573 грн.
Chieftec PowerUp
GPX-650FC
від 3 628 грн.
Gamemax GM Prime
GM-800 Prime White
від 2 958 грн.
PCCooler KN
KN650
від 2 873 грн.
Gamemax GM Prime
GM-800 Prime Black
від 2 780 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 850 PRO White
від 3 599 грн.
Cougar GEX
GEX650
від 3 740 грн.
Cooler Master MWE Br...
MPE-7501-ACA BW-3B
від 3 651 грн.
Gamemax GX-G
GX 700G
від 2 899 грн.
Zalman GigaMax III
ZM650-GV3
від 3 313 грн.
Xilence Gaming Gold
XP650R12
від 3 226 грн.

від 3 267  до 4 806 грн.
Блок живлення AZZA ATX 750W PSAZ-750G
FOXTROT.UA (Київ)
3 589 грн.
← купити
AZZA Блок живлення для ПК AZZA PSAZ-750G ATX 750W
MTA.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Блок живлення AZZA 750W PSAZ-750G (PSAZ-750G)
Moyo.ua (Київ)
3 535 грн.
← купити
Блок живлення Azza PSAZ-750G
Openshop.ua (Київ)
3 659 грн.
← купити
Блок живлення AZZA 750W PSAZ-750G
Nkt.ua (Київ)
3 291 грн.
← купити
Блок живлення Azza PSAZ-750G
Цифра (Київ)
3 517 грн.
← купити
Блок живлення Azza PSAZ-750G
Stls.store (Київ)
← купити
Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750G)
Touch (Дніпро)
3 449 грн.
← купити
Azza PSAZ-750G
Mallprix.com (Київ)
3 369 грн.
← купити
Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750G) PSAZ-750G
Itbox.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750G) PSAZ-750G
Brain.com.ua (Київ)
← купити
AZZA PSAZ-750G
Tehnomart.com (Київ)
3 360 грн.
← купити
Блок живлення AZZA PSAZ-750G
Denika.ua (Харків)
3 358 грн.
← купити
Блок живлення для ПК AZZA PSAZ-750G ATX 750W
Soho.com.ua (Київ)
3 429 грн.
← купити
Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750G) PSAZ-750G
Comtrading.ua (Київ)
3 463 грн.
← купити
Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750G) PSAZ-750G
icom.net.ua (Київ)
3 376 грн.
← купити
Блок живлення Azza 750W PSAZ-750G(ATX 3.1) (PSAZ-750G(ATX 3.1)) PSAZ-750G(ATX 3.1)
E-server.com.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Блок питания ATX 750W PSAZ-750G AZZA
Bigmo.com.ua (Дніпро)
3 310 грн.
← купити
Azza PSAZ-750G — Блок живлення, ATX, 750 Вт, 20+4 pin, 80 PLUS Gold, 6 SATA
Comtrade.ua (Київ)
3 275 грн.
← купити
Блок живлення AZZA ATX 750W PSAZ-750G
Citrus.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Azza (PSAZ-750G)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AZZA 750W PSAZ-750G
Ktc.ua (Рівне)
3 532 грн.
← купити
Блок живлення AZZA PSAZ-750G UA
Sota.store (Київ)
← купити
AZZA PSAZ-750G
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 267 грн.
← купити
Блок живлення AZZA PSAZ-750G 750W (PSAZ-750G)
MAUDAU (Київ)
4 127 грн.
← купити
AZZA Azza 750W (PSAZ-750G) Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750G)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AZZA PSAZ-750G 750W (PSAZ-750G)
Compx.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AZZA (PSAZ-750G)
Rozetka.ua (Київ)
3 549 грн.
← купити
Блок живлення AZZA ATX 750W PSAZ-750G (ATX 3.1) PSAZ-750G(ATX 3.1)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
AZZA Блок живлення для ПК AZZA PSAZ-750G (ATX 3.1)
MTA.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Блок живлення AZZA ATX 750W (PSAZ-750G(ATX 3.1)) PSAZ-750G(ATX 3.1)
Moyo.ua (Київ)
3 584 грн.
← купити
Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750G ATX3.1)
Touch (Дніпро)
3 689 грн.
← купити
Azza PSAZ-750G(ATX 3.1)
Mallprix.com (Київ)
3 572 грн.
← купити
Блок живлення Azza 750W PSAZ-750G(ATX 3.1) (PSAZ-750G(ATX 3.1)) PSAZ-750G(ATX 3.1)
Itbox.ua (Київ)
3 569 грн.
← купити
AZZA PSAZ-750G(ATX 3.1)
Tehnomart.com (Київ)
3 562 грн.
← купити
Блок живлення для ПК AZZA PSAZ-750G (ATX 3.1)
Soho.com.ua (Київ)
3 639 грн.
← купити
Блок живлення Azza 750W PSAZ-750G(ATX 3.1) (PSAZ-750G(ATX 3.1)) PSAZ-750G(ATX 3.1)
icom.net.ua (Київ)
3 564 грн.
← купити
Блок живлення Azza 750W PSAZ-750G(ATX 3.1) (PSAZ-750G(ATX 3.1)) PSAZ-750G(ATX 3.1)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750G) PSAZ-750G
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AZZA ATX 750W PSAZ-750G(ATX 3.1)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AZZA 750W PSAZ-750G ATX3.1 (PSAZ-750G(ATX 3.1)) PSAZ-750G(ATX 3.1)
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Блок живлення AZZA PSAZ-750G ATX 3.1 UA PSAZ-750G(ATX 3.1)
Sota.store (Київ)
3 407 грн.
← купити
AZZA PSAZ-750G ATX3.1 PSAZ-750G(ATX 3.1)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 313 грн.
← купити
Блок живлення AZZA PSAZ-750G 750W ATX 3.1 80+ Gold (PSAZ-750G(ATX 3.1))
MAUDAU (Київ)
4 194 грн.
← купити
Блок живлення ATX 750W PSAZ-750G AZZA
MAUDAU (Київ)
4 399 грн.
← купити
Блок живлення Azza PSAZ-750G 750W 80+ Gold (PSAZ-750G)
MAUDAU (Київ)
4 123 грн.
← купити
AZZA Azza 750W PSAZ-750G(ATX 3.1) (PSAZ-750G(ATX 3.1)) Блок живлення Azza 750W PSAZ-750G(ATX 3.1) (PSAZ-750G(ATX 3.1))
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AZZA PSAZ-750G 750W ATX 3.1 80+ Gold (PSAZ-750G(ATX 3.1)) PSAZ-750G(ATX 3.1)
Compx.ua (Київ)
3 647 грн.
← купити
Блок живлення AZZA ATX3.1 750G GOLD (PSAZ-750G(ATX 3.1))
Rozetka.ua (Київ)
← купити
БЖ для ПК Azza 750W (PSAZ-750G) 80+ Gold
Rozetka.ua (Київ)
3 633 грн.
← купити
БЖ для ПК Azza 750W (PSAZ-750G) 80+ Gold ATX 3.1
Rozetka.ua (Київ)
3 629 грн.
← купити
Блок живлення ATX 750W 80+ Gold PSAZ-750G AZZA
Rozetka.ua (Київ)
3 843 грн.
← купити
Блок живлення AZZA PSAZ-750G (ATX 3.1)
Rozetka.ua (Київ)
4 065 грн.
← купити
Блок живлення AZZA PSAZ-750G(ATX 3.1) 317984
Rozetka.ua (Київ)
4 042 грн.
← купити
Блок живлення ATX 750W 80+ Gold PSAZ-750G AZZA 255887
Rozetka.ua (Київ)
3 821 грн.
← купити
Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750G ATX3.1) [145713]
Rozetka.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750G) [146196]
Rozetka.ua (Київ)
3 649 грн.
← купити
Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750G)
Rozetka.ua (Київ)
4 806 грн.
← купити
Блок живлення Azza 750W PSAZ-750G )[141428]
Rozetka.ua (Київ)
4 221 грн.
← купити
Блок живлення AZZA PSAZ-750G 750W (PSAZ-750G)
Rozetka.ua (Київ)
3 812 грн.
← купити
Блок живлення AZZA PSAZ-750G 750W ATX 3.1 80+ Gold (PSAZ-750G(ATX 3.1))
Rozetka.ua (Київ)
3 874 грн.
← купити
AZZA PSAZ-750G
Rozetka.ua (Київ)
3 594 грн.
← купити
Блок живлення AZZA PSAZ-750G ATX3.1
Rozetka.ua (Київ)
3 645 грн.
← купити
Блок живлення Azza 750W PSAZ-750G) (ek02439)
Rozetka.ua (Київ)
3 911 грн.
← купити
Блок живлення Azza PSAZ-750G 750W 80+ Gold (PSAZ-750G)
Rozetka.ua (Київ)
3 762 грн.
← купити
Блок живлення 750 Вт, AZZA, Black (PSAZ-750G)
Rozetka.ua (Київ)
3 774 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AZZA PSAZ-750G, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення AZZA PSAZ Gold (PSAZ-750G). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення AZZA PSAZ Gold (PSAZ-750G) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія