шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Bambi M 6056

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Bambi M 6056 за ціною від 2536 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис Bambi M 6056

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Підставка для ніг; Підтримка попереку; Підлокітники; Механізм: піастра; Основа: хрестовина з роликами; Вага (кг): 7.5; Розміри сидіння (см): 41x39; Макс. вага користувача (кг): 60; Призначення: дитяче
Колір
Призначеннядитяче
Макс. вага користувача60 кг
Розміри і вага
Розміри сидіння (ШхГ)41x39 см
Висота сидіння44 – 56 см
Вага7.5 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
Механізмпіастра
Підлокітники
Підтримка попереку
Підставка для ніг
Фіксація роликів
Прогумовані колеса
Регулювання
Висота сидіння
Підлокітники
Висота від сидіння18 см
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкисітка
Матеріал основипластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3000 грн.    до  4300 грн.

від 2 536  до 6 243 грн.
Bambi Дитяче крісло Bambi M 6056-11 з підлокітником та підніжкою, регуляція висоти
MTA.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Дитяче крісло Bambi M 6056-11
Stls.store (Київ)
2 937 грн.
← купити
Дитяче крісло Bambi M 6056-11 Сірий
Happyland.ua (Харків)
2 536 грн.
← купити
Дитяче крісло M 6056-8 з підлокітником і підніжкою, регуляція висоти
MAUDAU (Київ)
3 428 грн.
← купити
Дитяче крісло M 6056-8 з підлокітником і підніжкою, регуляція висоти
Rozetka.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Bambi Дитяче крісло Bambi M 6056-8 з підлокітником та підніжкою, регуляція висоти
MTA.ua (Київ)
← купити
Дитяче крісло Bambi рожевий (M 6056-8)
Stls.store (Київ)
← купити
Дитяче крісло Bambi M 6056-8 Рожевий
Happyland.ua (Харків)
← купити
Дитяче крісло M 6056-11 з підлокітником і підніжкою, регуляція висоти
MAUDAU (Київ)
← купити
Дитяче крісло Bambi (M 6056-8) з підлокітниками та підніжкою (блакитне)
Rozetka.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bambi M 6056, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Bambi M 6056. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Bambi M 6056 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія